Опитування

Що ви шукаєте?
 

Сайдинг та софіт.

 Надійний фасадний сайдинг Mitten по канадським технологіям!
Ціна від 5.6 $ за панель
Український сайдинг Альта Профіль від 134 грн!

Сайдинг - це вінілові панелі з полівінілхлориду, призначені для обшивки фасаду будівлі.
Тобто на питання: - "Що таке вініловий сайдинг?", правильною відповіддю буде - пластиковий вентильований фасад, який складається з комплексу пвх панелей прикріплених на обрешітку будинку. Свою історію сайдинг як фасадний матеріал розпочав у Канаді, близько 60 років назад, після чого він потрапив до Європи і набув великого розповсюдження. За цей час сайдинг було максимально вдосконалено, тепер його сміло можна використувувати у всіх погодніх умовах.
Обшивка будинка сайдингом - це хороша можливість зробити будинок красивим без великих фінансових затрат!
монтаж вінілового сайдингусайдинг за помірну ціну!
сайдинг Блок Хаус
Основна його перевага - довговічність. Цим матеріалом можна легко обшити будь-який фасад, його монтаж не потребує спеціальних навиків та інструментів. Розміри сайдингу: товщина листа становить приблизно - 1.2мм, ширина - 20-25см, довжина - 3-4м. 
вініловий сайдинг, софіт Івано-ФранківськЗа всю історію застосування цього матеріалу, а це більше 60 років, не  було зафіксовано жодного факту, коли вініловий сайдинг став причиною пожежі. ПВХ сайдинг-панелі загоряються виключно при перевищенні температури до +391°С у присутності відкритого полум'я (процес самозатуханія) і при +454°С за відсутності полум'я (процес підтримки горіння).
Винахід вінілових облицювальних панелей вирішив проблему догляду за фасадом будівлі. Обробка  фасаду сайдингом забезпечить довготривалий захист стін будівлі від дощу, сонця і перепадів температур. Крім того, такий матеріал майже не вимагає догляду. Про косметичний ремонт фасаду тепер можна забути, оскільки сайдинг неможливо подряпати, адже матеріал пофарбований наскрізь. А щоб очистити будинок від пилу достатньо помити його із шлангу.
  Вініловий сайдинг -  це ще і утеплювач! Він теплоізолює будинок зовні, проклавши  потужний шар мінеральної вати між стіною будівлі і самою панеллю сайдингу. Рекомендуємо використовувати в якості утеплювача - вату Техноніколь. Це зменшує  коефіцієнт тепловтрат будівлі і дозволяє заощадити кошти на опалювання.
Софіт або підсофіт (від італ. soffito - стеля) - називають ПВХ панелі для обшивки різних горизонтальних
поверхонь, обернутих до низу, звисів покрівлі, карнізів, стелі у відкритих приміщеннях. Софіт виконує дві основні функції - забезпечення вентиляції підпокрівельного простору, а також надає фасаду зовнішнього красивого виду.

Ми продаємо тільки якісний сайдинг!

Дах-Центр пропонує Вам сайдинг та софіт найвищої якості від провідних світових брендів, які здобули загальне визнання. У нас ви зможете придбати сайдинг та софіт таких фірм, як: Mitten (Канада), FASIDING (Росія), Royal Europa (Польща), Slovinil (Словакія), American Siding (Турція) та інші. Детальніше взнати про кожен з цих брендів, ви зможете перейшовши на відповідні сторінки, вказані нижче.
 
Канадський сайдинг та софіт Mitten - відмінна якість, 50 років гарантії!
Канадський сайдинг та софіт Mitten
Український сайдинг та софіт Fasiding - краса та надійність за низьку ціну!
сайдинг, софіт fasiding фасайдинг Івано-Франківськ
Сайдинг від Альта-Профіль - український сайдинг перевірений часом, класичний та Блок Хаус.
сайдинг Альтапрофіль
Елітний сайдинг та софіт Royal - канадська якість, гарантія 50 років!
Польський сайдинг VOX - ексклюзивні моделі під дерево.
Польський сайдинг VOX
Софіт Asko - польська якісь, різноманітні рішення!
Софіт ASKO
Російський сайдинг Fineber - стінові та цокольні панелі.
Російський сайдинг Fineber
Сайдинг та софіт Boryszew - польська якість доступна для кожного.
вініловий сайдинг Boryszew, софіт Івано-Франківськ
Турецький сайдинг American Siding - надійний та зручний в мотажі.
Турецький сайдинг American Siding
Вініловий сайдинг Slovinyl - словацька якість стандарту ISO 14001.
вініловий сайдинг slovinyl, софіт Івано-Франківськ
Російський сайдинг Döcke - виготовлений по німецьких технологіях 
вініловий сайдинг decke, софіт Івано-Франківськ
Сайдинг "KANADA плюс" - російський сайдинг за доступну ціну
сайдинг Канада Плюс

Відео. Процес виготовлення канадського сайдингу.
 

 Не хочете переплачувати за лишні фасадні панелі? Замовте безкоштовний виїзд нашого спеціаліста для замірів вашого будинкув, та прорахунку необхідної кількості матеріалів!
У нас ви зможете знайти: канадський, польський, словацький, турецький, російський та український сайдинг. Ціна найкраща!
Дах-Центр ІФ продає вініловий сайдинг та софіт не тільки в Івано-Франківську, але й в таких містах - Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Ужгород, Тернопіль, Хмельницький, Рівне, Луцьк, Житомир, Віниця та по іншим містах України. Інструкція по монтажу сайдингу надається безкоштовно.
Також можемо запропонувати вам цокольний сайдинг.

Вініловий сайдинг та софіт Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці