Опитування

Що ви шукаєте?
 

Канадський сайдинг та софіт Mitten
Канадський сайдинг та софіт Mitten

Компанія Mitten була заснована у 1959 році і вже біля 50 років - є одним із світових лідерів у виробництві сайдингу. Купоючи канадський сайдинг MITTEN, Ви отримаєте продукцію найвищої якості за розумну ціну. Вініловий сайдинг mitten (миттен) з полівінілхлориду, використовується для обшивки фасаду у кліматичних умовах з перепадом температур від -50°С до +50°С. Основними елементами є стінові панелі (сайдинг) та карнізні панелі (софіт).
Канадський сайдинг фірми Mitten має матову поверхню, що на відміну від сайдинга з глянцевою поверхнею не диформується на сонці. Для обшивки фасаду найбільше підійде вініловий сайдинг, який є найбільш ефективним, економічним та естетичним видом обшивки фасаду. Даний сайдинг дуже простий у монтажу, функціональний, довговічний з широкою колірною гаммою, тому багато власників приватних будинків та комерційної нерухомості обирають саме канадський вініловий сайдинг Mitten.

 Канадський сайдинг mittenКанадський сайдинг mittenКанадський сайдинг mittenmitten

Сайдинг Mitten має три колекції:

Cайдинг Sentry – продукт високої якості з можливістю вибору із 6-ти яскравих кольорів, що не вигорають на сонці. У панелей Sentry замкова частина укомплектована спеціальним ребром жорсткості, що надає конструкції додаткової міцності. Темні, насичені кольори канадського сайдингу зроблять Ваш будинок індивідуальним та помітним.
Cайдинг Sentry
Сайдинг Oregon Pride - це прекрасний продукт для любої будівлі, міцний та гнучкий. Панелі сайдингу рівномірно пофарбовані в массі. Поверхня панелей імітує структуру натурального пофарбованого кедру. Oregon Pride це поєднання оптимального співвідношення вартості і відмінної якості.
Сайдинг Oregon Pride
Сайдинг «Тайга» має три колірних відтінки, практично матову структуру панелей і текстуру «під кедр». Цей тип панелей має виграш у вартості через фарбування тільки верхнього шару сайдинг-панелі, що дало можливість відмовитися від додаткового введення в формуючу масу частини дорогих барвників.
 Сайдинг «Тайга»
Сайдинг Mitten відомий у всьому світі. Це бренд, що вселяє довіру, пошану і упевненість в завтрашньому дні. З дня заснування і до наших днів цей виробник не перестає дивувати та радувати своїх багаточисельних прихильників, зберігаючи традиційно високу якість своєї продукції і пропонуючи новинки як технологічного, так і дизайнерського характеру.
 Сайдинг Mitten мітен надійний в різних кліматичних умовах. Сайдинг, який бездоганно витримує дію погодних вливів, стихійних лих, ураганних вітрів і тайфунів США і Канади, можна сміливо рекомендувати для нашого українського клімату. Вініловий сайдінг Mitten - Ваша разова інвестиція на все життя!

Комплектація сайдингу Міттен

Стінова панель 
сайдинг панель ПВХ Міттен
Довжина панелі - 3,68м, ширина - 0,23м, площа - 0,85м2
        J-профіль                                                Стартова полоса
     Фінішна полоса                                             Привіконна полоса
       Зовнішній кут                                                    Внутрішній кут
       Налічник                                                            H-профіль
 
Довжина всіх комплектуючих MITTEN становить 3,66 метра.

 Софіт Mitten

 Софіт Mitten коричневий                             Софіт Mitten білий
Канадський софіт міттен буває у двох кольорах - коричневий і білий, а також з перферацією або без неї.
 Товщина панелі - 1,2мм, ширина від - 0,25 до 0,3м, довжина - 3,66м.

Канадський сайдинг Mitten Івано-Франківск, Чернівці, Тернопіль