Опитування

Що ви шукаєте?
 

Композитна черепиця з Європи

Композитна черепиця Метротайл зі знижками від 30% для кожного!
Ціни від 310 грн/м.кв.
 знижка metrotile
Композитна черепиця або металочерепиця з покриттям з гранул (металочерепиця з камяною посипкою) натурального каменя відноситься до елітних покрівельних матеріалів, що прекрасно вписуються в будь-який архітектурний стиль.
Це унікальний покрівельний матеріал, виготовлений із сталевого листа товщиною 0,5 мм, створює ефект натуральної черепичної крівлі. На сталевий лист з двох сторін нанесено алюмоцинкове покриття, з подальшою грунтовкою акриловим лаком.
Зовнішня лицева сторона покривається крошкою кварцевого каменя. Остаточний захист забезпечується нанесенням ще одного шару акрилатного лаку на черепицю.
Основу композитної черепиці складає сталевий аркуш, захищений алюмоцинковим сплавом (алюцинк - це новий запатентований сплав спеціально підібраних частин алюмінію, цинку і кремнію).
композитна черепиця, металочерепиця Івано-Франківськ
В порівнянні із звичайним цинковим покриттям, алюмоцинковий сплав у декілька разів довше захищає сталь від корозії.
Композитна черепиця - це неймовірно легкий покрівельний матеріал, здатний прикрасити дах Вашого будинку. Завдяки елегантному дизайну і широкому вибору колірних рішень, Ви зможете зробити свій будинок унікальним і підняти свій імідж на високий рівень, а ми з радістю допоможемо Вам це реалізувати.
композитна черепиця, металочерепиця Івано-Франківськкомпозитна черепиця Івано-Франківськ
Композитна металочерепиця з камяною посипкою (ціна на яку, значно перевершує ціни на традиційні покрівельні матеріали) використовується лише для елітних покрівель, саме тому в народі її називають "елітною металочерепицею". І як зрозуміло з назви, вона відрізняється від фінської металочерепиці або ж німецької металочерепиці не лише своїм композитним декоративно-захисним шаром. На відміну від звичайних металевих покрівель, композитна черепиця забезпечує хорошу шумоізоляцію.
Особливими якостями цієї черепиці є вогнестійкість, низька теплопровідність, міцність і стійкість до дії атмосферних опадів та ультрафіолету.
 У асортименті нашої компанії, Ви зможете знайти, ознайомитись та придбати композитну черепицю від двох найкріпніших виробників

Дах більше не буде текти, ми вирішимо цю проблему!

Композитна черепиця Metrotile - найвища якість, виготовлено в Бельгії, гарантія 50 років!
композитна черепиця Metrotile, металочерепиця Івано-Франківськ
Композитна металочерепиця QueenTile - якість, доступна кожному!
Композитна черепиця QueenTile
Композитна металочерепиця EVERTILE - надійна черепиця, виготовлена в Чехії!
 композитна черепиця EVERTILE, металочерепиця Івано-Франківськ
Композитна черепиця Gerard - виробництво Нової Зеландії.
композитна черепиця Gerard, металочерепиця Івано-Франківськ

Відео. Правильний монтаж композитної черепиці.

 
Цікаве відео. Завод Метротайл у Європі.

Ми підберемо Вам найкращий варіант покрівлі!
Для точного прорахунку комплексу покрівлі з композитної черепиці, ми здійснюємо безкоштовні заміри та розрахунок. При необхідності виконаємо монтаж вашого даху. Для кожного клієнта діє своя індивідуальна знижка, тому ціни на композитну черепию Ви можете дізнатись звернувшись до наших менеджерів. Читати статтю на російській мові - композитная черепица

Комозитна черепиця Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Львів.