Опитування

Що ви шукаєте?
 

Софіт ASKO

Софіт ASKO
 
Софіт, або як його ще називають підсофіт Asko - це пвх панелі підвищеної міцності, призначені для підшивки фронтонних та карнизних звисів покрівлі. Софіт буває перферований (з вентиляційними отворами) та неперферований. Основні функції що виконує підсофіт - забезпечення вентиляції підпокрівельного простору, а також завдяки широкій колірній гаммі - надає краси вашому будинку. Цей матеріал чудово поєднується з любим покрівельним матеріалом.
підсофітка ASKO
 Де використовують софіти? Вони використовуються не тільки для нового будівництва, ними також можна обшивати уже існуючі будинки, віранди, ганки, альтанки та інше. Завдяки своїй структурі, перферований софіт забезпечує ефективну вентиляцію вашого підпокрівельного простору та вивід конденсату, що в свою чергу збільшує довговічність покрівлі, плівки та мінеральної вати.
Основні переваги такого матеріалу - підвищена міцність (в порівнянні з пвх вагонкою), не гниє (в порівнянні з дерев'янною вагонкою), не заржавіє (на відміну від металевого софіту).

Різновид софіту Asko

колірна гамма підсофіту Аско
Монтаж підсофіту не є складним. Панелі Аско йдуть довжиною 3.8 метра. Відповідно довжині звису вашої покрівлі нарізаємо софіт, зі сторони карнизної дошки встановлюємо спецпланку для підтримки пвх панелі відповідного розміру, а від стіни j-профіль. На кутах софіт можна з'єднювати h-профілем.
Для точного прорахунку кількості необхідних софітних панелей звернтайтесь до наших спеціалістів.
Гарантія на продукцію Аско - 15 років!

Софіт Asko Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Львів