Опитування

Що ви шукаєте?
 

Вініловий сайдинг Slovinyl Siding (Словініл)

сайдинг, софіт Slovinyl
 
Сайдинг Slovinyl Siding (Словініл Сайдинг) виробляється в Словаччині на Новацькому хімічному заводі. Це одне з найбільших хімічних підприємств в Європі. Його обширна продукція має заслужений авторитет в багатьох європейських країнах. Використання власної сировини і останніх технологічних розробок дозволяє випускати продукцію найвищої якості при конкурентноспособних цінах.
 Контроль якості продукції Словініл здійснюється по міжнародній системі ISO 9001. Високий технологічний рівень виробництва дозволив отримати підприємству екологіний сертифікат відповідно до стандарту ISO 14001.
Хіміки та інші фахівці заводу розробили спеціальний склад добавок до ПВХ, внаслідок чого істотно підвищилася удароміцність матеріалу, особливо при низьких температурах. Друга відмітна якість сайдинга – це підвищена пожаростійкість.
сайдинг вініловий Slovinyl
Сайдинг та софіт SLOVINYL не підтримує горіння і поширення вогню, а при прямій дії вогню вкрай повільно плавиться. В результаті пожежних випробувань в Словаччині отриманий дозвіл на використання обшивки Slovinyl Siding в облицюванні будівель висотою до 22,5 метрів. Температурна і пожежна стійкість дала сайдингу Slovinyl в Словаччині інша назва – "термосайдинг".
Вказана властивість зробила матеріал ефективним не лише для реконструкції житлових будинків, але і для фасадів крупних громадських будівель і промислових підприємств.
В разі забруднення словацького сайдинга, пил можна змити водою з шланга з додаванням невеликої кількості миючого засобу, технічного бензину або спирту залежно від міри забруднення. Проте не варто використовувати для очищення сайдинга засоби, що містять агресивні добавки, такі як ацетон, толуол, бензол, трихлоретилен, хлороформ, і тому подібне

Вініловий сайдинг Slovinyl Siding (Словініл Сайдинг) має такі переваги:

* довговічний і красивий;    
* високостійкий до кліматичних і механічних дій;    
* має міцне забарвлення по всій масі;    
* не відшаровується, не іржавіє, не схильний до корозії;    
* має відмінні діелектричні і теплоізоляційні властивості;    
* сприяє зниженню рівня зовнішніх шумів;    
* не вимагає підфарбовування і спеціального обслуговування;    
* має широку колірну гамму.

Slovinyl Siding (Словініл сайдинг) відрізняється високим рівнем архітектурних якостей і оригінальністю. Сайдинг та софіт Slovinyl легко поєднується з іншими обробними технологіями, з його допомогою можна обійти будь-яку форму, включаючи ажурні конструкції: колони, арки, трикутні і арочні фронтони і отвори. Словацький вініловий сайдинг Slovinyl Siding дозволяє виконати однотонне облицювання - цукрово-білу, молочного, бежевого, яскраво-жовтого або світло-сірого кольорів, і навпаки в насичених синіх, зелених, коричневих відтінках.

Сайдинг та софіт Slovinyl Siding (Словініл сайдинг) буває в таких кольорах:

кольори сайдингу slovinyl
софіти Slovinyl
софіт словацький Словініл

Сайдинг та софіт Slovinyl (Словініл) Івано-Франківськ, Львів, Чернівці, Тернопіль