Опитування

Що ви шукаєте?
 

Пінополістирольні плити (пінопласт)

Утеплювач пінопласт (пінополістирол) необхідний для теплоізоляції промерзаючих і вологих стін приміщення. В даний час оптимальним різновидом утеплювача вважається пінополістирол: він довговічний, морозостійкий і не схильний до гниття. Крім того, пінополістирол зручний при монтажі, а також нетоксичний, що особливо важливе для екологічності житла.
Пінопласт (пінополістирол) застосовується в самих різних сферах. Завдяки своїм теплоізоляційним властивостям даний утеплювач (пінополістирол) використовується навіть в побутовій техніці. Але особливо широкою популярністю пінопласт користується в будівництві і декоруванні інтер'єру.
Пінопласт ціна, пінополістирольні плити, купити пінополістирол екструдований Івано-Франківськ
 Пінополістирол (пінопласт) дозволяє утеплювати стіни будинку і підвищити тим самим утеплення будинку, теплоізоляцію фасаду будівлі. Пінопласт – це теплоізолятор, який зберігає свої властивості при будь-якій температурі і вологості.
Теплоізоляція стін та фасадів будівель з максимальною ефективністю створюється за допомогою пінополістирольних плит (пінопласту). Теплоізолюючі і звукоізолюючі властивості пінополістиролу, а також легкість його вживання висунули цей утеплювач на лідируючі позиції в сучасному будівництві.
Будівельний матеріал пінополістирол (пінопласт) виробляють під час технологічного процесу екструзії. За допомогою екструзії вдається отримати довговічний та екологічно безпечний будівельний матеріал, який по праву вважається оптимальним утеплювачем для житлових, промислових і комерційних будівель. Цей утеплювач зараз застосовують не тільки в будівництві, а і для укладання автомобільних і залізничних магістралей.
 Пінопласт ціна, пінополістирольні плити, купити пінополістирол екструдований Івано-Франківськ
Чим же екструдований полістирол заслужив таке визнання?
По-перше, це низька теплопровідність. Пінополістирол здебільшого складається з пухирців повітря. Повітря - поганий провідник тепла, тому пінополістирол xps - один з кращих утеплювачів. По-друге, відмінний рівень звукоізоляції. Прошарок цього матеріалу добре поглинає звуки. По-третє, екструдований пінополістирол володіє високою міцністю і малою вагою. Він також стійкий до різних агресивних хімічних і біологічних середовищ. Наприклад, не схильний до гниття і появі грибків, не розбухає від вологи і не деформується від високих температур.
Правильно підібраний екструдований пінополістирол – це ефективне рішення проблем з теплоізоляцією на довгі роки вперед, висока економія витрат на опалення і гарантія довговічності конструкцій і споруд.
Element FF-1 - пінополістирол, що має широкий спектр застосування. Основним напрямком цієї продукції - створення звукоізолюючих стяжок для залізобетонних, дерев'янних та іншихвидів перекриття. Застосування ФФ-1 значно економить кошти не тільки на матеріалах, але й на роботах.
 Element FF-1
Утеплення будинків,  стін приміщень зменшує втрату тепла в приміщенні на 40-50%. У нас Ви можете купити матеріал для утеплення стін (пінополістирол) і замовити послуги по утепленню фасадів пінополістиролом. По питаннях покупки пінопласту і замовлення послуг утеплення фасадів будівель звертайтеся за телефонами, вказаними в контактах.
 Також рекомендуємо ознайомитись з альтернативою пінопласту - мінеральною ватою Техноніколь.

Пінополістирол (пінопласт) Івано-Франківськ