Фасадні та стінові матеріали

Зовнішнє утеплення стін - спеціалізована область в будівництві і ремонті кожної будівлі. Надійне утеплення фасаду - одне з основних завдань, що дозволяє надати кожній новій будівлі унікальний вигляд, а також відновити те що вже існує. Зовнішнє утеплення фасадів будинку – має ряд переваг: утримує тепло без втрати  внутрішнього простору, надійний захист стін від несприятливих погодних умов, здатність стін дихати, забезпечення надійної звуко- і теплоізоляції, а також гарантовано довгий безремонтний термін експлуатації. 
Компанія Дах Центр пропонує повний комплекс матеріалів для утеплення фасаду. Ми займаэмось продажем тільки перевірених, якісних матеріалів, які мають великий термін експлуатації. Нижче представлена схема фасадної системи.
Фасадні та стінові матеріали
 Плити ТЕХНОФАС ЕФЕКТ призначені для застосування в цивільному й промисловому будівництві як тепло-, звукоізоляції в системах зовнішнього утеплення стін із захисно-декоративним шаром з тонкошарової штукатурки.  
  Довжина - 1200 мм
 Ширина - 600 мм
 Товщина - 50-100 мм
 Щільність - 135-145 кг/м3
 Теплопровідність при 10 °С, 0,036 Вт/(м.°C) не більш
 Теплопровідність при 25°С, 0,038 Вт/(м•°C), не більше 
 Паропроникність - 0.3 мг/(м•годин•Па), не менше
 Водопоглинання за об’ємом - 1 %, не більше  
 Вологість за масою, 0,5 %, не більше
 Вміст органічних речовин, 4,5 %
техноніколь технофас
 Дюбель Wkret-met (Вкрет-Мет) Польща.
Дюбель, що використовується для кріплення мінеральної вати. Термоголовка і металевий стержень дозволяють закріпляти листи мінеральної вати до цегляних та бетонних стін. Пластикова шляпка такого дюбеля запобігає появі темних плям що можуть з'явитись від звичайних металевих цвяхів що іржавіють.
Розміри дюбеля: довжина коливаэться - від 120 до 300 мм.
  Дбель Wkret-met (Вкрет-Мет) Польща.
 
Суміш клейова Anserglob BCX 39
 Клей Anserglob BCX 39 призначений для приклеювання листової фасадної мінеральної вати до цегли, бетону, пінобетону та інших матеріалів. Дану клейову суміш можна використовувати як всередені так і зовні промислових та жилих приміщень.
Середній росхід суміші складає 5-7 кг/м2.
Суміш клейова Anserglob BCX 39
 
Суміш клейова Anserglob BCX 40
Клей Anserglob BCX 40 призначений для створення гідроізоляційного шару утеплювача, а також для приклеювання листової фасадної мінеральної вати до цегли, бетону, пінобетону та інших матеріалів. Дану клейову суміш можна використовувати як всередені так і зовні промислових та жилих приміщень. Також
Anserglob BCX 40 може служити основою для нанесення декоративних шпаклівок та штукатурок.
Середній росхід суміші складає 5-7 кг/м2.
Суміш клейова Anserglob BCX 40
 
Суміш Ceresit Thermo Universal (Термо Універсал)
Суміш Ceresit Thermo Universal (Термо Універсал) призначена для приклеювання пінополістирольних плит і улаштування ахисного армованого шару при утепленні фасадів будівель споруд. Ефективна для приклеювання декоративних елементів із пінополістиролу всередині та зовні будівель. До висоти 10м можна застосовувати для приклейки та армування фасадної вати.
Суміш Ceresit Thermo Universal (Термо Універсал)
 
Склосітка ANSERGLOB 5х5, 165 г.
Склосітка ANSERGLOB 5х5, 165 г - призначена для використання в штукатурних і шпаклювальних шарах на зовнішніх та внутрішніх поверхнях будинків. Армуюча сітка ANSERGLOB стійка до лужного середовища, тому всі її характеристики будуть зберігатись у продовж всього терміну експлуатації. Краї сітки не повинні збігатись зі стиками мінераловатних плит.
Довжина рулону 50 м.
 Склосітка ANSERGLOB 5х5, 165 г
Кварцовий грунт силіконова ANSERGLOB EG 62
Фарба ANSERGLOB EG 62 призначена для нанесення на мінеральні основи для збільшення агдезійних властивостей, для зміцнення основи та спрощення робіт по нанесенню декоративних штукатурок. Особливо рекомендується використовувати для дихаючих фасадів, котрим необхідна хороша паропроникність.
Витрата в середньому 0.2-0.4 л/м2.
Фарба силіконова ANSERGLOB EG 62
Планка цокольна (стартова) 
Профіль цокольний алюмінієвий використовується для установки стартового ряду теплоізоляції на висоті 400-600 мм від рівня землі. Перешкоджає підняттю води з грунту по армуючому і декоративному шару в системі утеплення фасаду. Довжина: 2,5м; Ширина: 103мм
Планка цокольна (стартова)
Профіль кутовий пластиковий
Профіль кутовий пластиковий (ПВХ) перфорований з штукатурною сіткою для вирівнювання та армування зовнішніх і внутрішніх кутових поверхонь.
Встановлюється під шпаклівку і штукатурку.
Профіль кутовий пластиковий
Кутник під штукатурку алюмінієвий із сіткою
Кутник під штукатурку алюмінієвий із сіткою призначається для посилення кутів стіни, що покриваються цементною, вапняною або гіпсовою штукатуркою всередині і зовні приміщень. Такі кутники також можуть застосовуватися ззовні при утепленні будинків «легким мокрим» методом.
Матеріал: алюміній. Cтандартна довжина 2,5 м і 3,0 м.
Кутник під штукатурку алюмінієвий із сіткою

Відео. Утеплення фасаду базальтовою ватою.

 
Монтаж вентильованого фасаду.
 

Матеріали для фасаду Івано-Франківськ