Опитування

Що ви шукаєте?
 

Сайдинг та софіт Royal Canada

Сайдинг та софіт Royal Canada, канадський сайдинг
Royal Building Products - компанія розробник і виробник інноваційних будівельних технологій. Успіх і популярність компанії Royal прийшов до неї за рахунок високого рівня якості її продукції, що є обов'язковою умовою на світовому ринку. Сьогодні польський софіт та сайдинг Royal Canada випускається у Канаді. Мережа дистриб'юторів охоплює всі основні ринки. Сайдинг Royal ідеальний матеріал для обробки нових і реставрації старих дачних та заміських будинків. Це можуть бути легкі сонячні мансарди і веранди, застарілі цегляні і дерев'яні стіни, нові прибудови. Сайдинг Royal часто комбінують з цегельною стіною і фрагментами "дикого каменя".
Для того, щоб покупець, був ознайомлений з якістю сайдинга Royal, міг вибрати сайдинг під будь-який проект компанія Royal випустила декілька лінійок садинга. В Україні на сьогоднішній день доступні три серії, це вініловий горизонтальний, фасадний вертикальний та софіт. Ці серії різні по структурі поверхні, а також по вигляду профілів.
сайдинг роял, канадський софіт royal
Сайдинг та софіт Royal відрізняється довговічністю і протягом довгого часу зберігає свої якості, не деформуючись і не вимагаючи регулярного ремонту та оновлення. Завдяки строгим критеріям компанія Royal виготовляє сайдинг високо екологічний. Якість і кількість складових, які використовуються в розробках, визначаються унікальною формулою Royal. Важлива особливість - у виробництві сайдинга та софіту Royal заборонено використовувати свинець та інші важкі метали.
Сайдинг Royal застосовується в температурних зонах з перепадом температур -50°С до +50°С, що дуже важливе для нашої місцевості. Будівельні компанії, що мають досвід роботи з сайдингом, успішно встановлюють польський сайдинг Royal і при мінусовій температурі, та навіть в екстремальних умовах Крайньої Півночі і Сибіру.  Технічні характеристики сайдинга Royal перевищують на 150% вимоги строгих стандартів США і КАНАДИ.
сайдинг фасадний Роялвініловий сайдинг Royal
Компанія Royal дає гарантію на свій сайдинг 50 років. Будь-який покупець може отримати таку гарантію в уповноваженого дистриб'ютора на Україні. Жодна компанія, пропонуюча сайдинг інших виробників із США і КАНАДИ, не має гарантії на території України. Для здобуття повного уявлення про софіт та сайдинг Royal ми рекомендуємо Вам зв'язатися з нашими менеджерами.
Ви зможете потрогати своїми руками зразки сайдинга, вибрати колір матеріалу. Досвідчені менеджери допоможуть Вам вибрати необхідні аксесуари і зроблять розрахунок необхідного матеріалу індивідуально під Ваш будинок.  Простота монтажу - це гідність польського сайдинга, яку слід підкреслити. Без скрути його можна закріпити самостійно, користуючись нашою інструкцією по монтажу.
Канадці і американці вирішили проблему вічної молодості будинку з мінімумом витрат і часу.

Колірна гамма Royal Canada

 
Фотографія нарізки сайдингу Royal Canada
Фотографія нарізки сайдингу Royal Canada

Канадський сайдинг та софіт Royal Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль