Опитування

Що ви шукаєте?
 

Утеплення горища (мансарди) та дахів мінватою.

Окрім покрівельних робіт, наша фірма надає послуги по утепленню горищ мінеральною ватою (мінватою) та пароізоляційними плівками. Ознайомитись з асортиментом утеплюючої продукції, Ви можете перейшовши у відповідний розділ головного меню.
 
 Утеплення піддахового простору, мансарди, горищ - дуже клопітка робота. Тільки у випадку правильоного монтажу утеплювача, ваше приміщення збереже необхідну кількість тепла, а також забезпечить тривалий термін служби вашої мінеральної вати.
 
Для стельового/підлового утеплення зазвичай використовуються рулонні матеріали, наприклад базальтова вата або скловата. Для утеплення даху, в залежності від виду самої покрівлі використовують утеплювач у комплекті з пароізоляційною плівкою необхідної товщини. 
Утеплення горища, мансарди та дахів мінватою
Як утеплити дах будинку мінватою?
 Ефективність утеплення мансарди залежить від якості утеплювача а також покрівельних плівок. Не варто економити на мінеральній ваті, купуйте якісну базальтову вату Техноніколь, термін служби якої складає 50 років. Це єдина вітчизняна вата сертифікована у Європі та постачається у різні країни світу.
техноніколь Роклайт
Вартість робіт по утепленню мансарди - від 55 грн./м.кв.
Для кращої вентиляції підпокрівельного простору мансарди, та виведення надлишкового конденсату додатково слід використовувати - покрівельні аератори. Таку додаткову вентиляцію особливо слід використовувати на будинках що накриті металочерепицею або профнастилом, через їхні високі тепловтрати уторюється надмірна кількість конденсату. 
Остаточну вартість обговорюється із спеціалістом після огляду місця роботи.
Також в нас можна придбати дахові вікна Велюкс для оптимального освітлення вашої мансарди.

нове покоління дахових вікон Велюкс

Цікаві статті.
 Прочитати статтю як правильно як утеплити дах будинку мінватою?

Утеплення горища та дахів (мансарди) мінватою Івано-Франківськ