Опитування

Що ви шукаєте?
 

Бітумна черепиця з Європи

Бітумна черепиця ціни від 120 гривень за м.кв!
Знижки до 30%!!! Товар в наявності! 
Двослойна бітумна черепиця ціна від 138 грн!
Бітумна черепиця з гарантією 50 років - 198 грн/м.кв!
бітумна черепиця IKO
Бітумна черепиця, або як її ще називають - м'яка крівля (катепал), чудове поєднання дизайну та сучасних технологій. В основі бітумної черепиці – скловолокно, бітум найвищої якості покритий крихтою базальтового каменю. Нижній шар м'якої черепиці - модифікований самоклеючий бітум.
Найвищий рівень технічних характеристик по міцності, теплостійкості, морозостійкості, гнучкості, забезпечує експлуатацію бітумної черепиціі при будь-яких кліматичних умовах. Різноманітні моделі в залежності від потрібного візерунку та досить об’ємна кольорова гамма зможе задовільнити найвибагливішого клієнта. Завдяки високій еластичності матеріалу, бітумна черепиця може легко монтуватись на дахи що мають складні злами та округлі поверхні.
бітумна черепиця Івано-Франківськбітумна черепиця Дах Центрдах з бітумної черепиці
М'яку крівлю застосовують на скатних покрівлях з нахилом не менше 12° (співвідношення 1:5). Гнучка бітумна черепиця використовується як для монтажу нових, так і для реконструкції старих покрівель (монтується поверх пошкоджених старих покрівельних покриттів, заздалегідь для цього підготовлених). Вона прекрасно виглядає на дахах як приватних будинків - котеджів, так і на житлових, промислових та інших будівелях, особливо на дахах із складних конструкцій .
 Shinglas Кантрі Атланта
Основні переваги бітумної черепиці - надзвичайно привабливий естетичний вигляд, величезний вибір моделей та кольорів, хороша шумоізоляція, низька теплопровідність, безвідхідність і найголовніше висока надійність та довговічність!
Недоліки у такої покрівлі важко знайти, хіба що витрати на додаткову вентиляцію.
Дах Центр ІФ пропонує Вам бітумну черепицю (катепал) найвищої якості від провідних виробників, які здобули світове визнання. В нас Ви завжди зможете придбати бітумну черепицю від таких виробників, як:
TEGOLA, IKO, KERABIT, KATEPAL, Owens Corning, Акваізол, Shinglas. Щоб детальніше дізнатись інформацію про конкретного виробника, перейдіть у відповідний розділ.

Акційна пропозиція! Двослойна ламінована черепиця від 138 грн/м.кв! 

Найкраща гідроізоляція, чудова вітростійкість, об'ємний вигляд та довговічність!
Двослойна ламінована черепиця від 97 грн/м.кв

Дах Центр пропонує Вам таку черепицю:

Бітумна черепиця IKO - найвища якість (окиснений бітум), канадська технологія перевірена роками.
 бітумна черепиця IKO Івано-Франківськ
Бітумна черепиця Shinglas - якість доступна кожному, гарантія на дах до 60 років!
Бітумна черепиця Shinglas (Шинглас)
 
Бітумна черепиця Акваізол - гарний вибір для вашої альтанки!
бітумна черепиця Акваізол Івано-Франківськ
Бітумна черепиця TEGOLA - м'яка крівля номер один у Європі (АПП модифікований).
бітумна черепиця Tegola Івано-Франківськ
 Бітумна черепиця TOP SHINGLE - неперевершений вигляд, чудова ціна.
Бітумна черепиця лінії Top Shingle
Бітумна черепиця KATEPAL - фінська модифікована черепиця високої якості (СБС).
Бітумна черепиця KATEPAL
Бітумна черепиця Kerabit - фінська покрівля, європейська якість (СБС)!
бітумна черепиця KERABIT Івано-Франківськ
Бітумна черепиця Owens Corning - виготовлена в США, гарантія до 50 років.
бітумна черепиця Owens Corning Івано-Франківськ
Бітум з якого виготовляється така бітумна черепиця поділяється на АПП, СБС і природній (найкращий) - окиснений.
СБС  - стірол-бутадієн-стірол, простіше кажучи - штучний каучук. Сбс модифікація - це бітум, в який добавляються полімери, для надання йому властивостей штучного каучуку. Завдяки цьому він являється більш гнучким при низьких температурах. Недолік - неприємний запах і токсичність в жарку погоду.Також помічена хороша агдезія (покращене зчеплення з іншими видами матеріалів).
АПП - модифікатор (атактичний поліпропілен) - це матеріал термопласт, який при сильному нагріванні здатний переходити у в'язко-текучий стан. Правильні пропорції змішування бітума з цим модифікатором - забезпечують хорошу гнучкість та стійкість до УФ випромінювання.
Основним недоліком СБС та АПП модифікованої бітумної черепиці - це те, що такий матеріал, піддається природньому старінню. В наслідок цього на такій черепиці починає рости біологічно-активні організми (мох, грибок..). Також можливе вздуття, посилене осипання базальтової посипки та неприємний запах в наслідок цього. Також слід пам'ятати що модифікатори з часом випаровуються.
Окиснений бітум - матеріал, що насичений киснем. Окиснений бітум не піддається впливу уф-випромінювання, хімічним впливам. Цей матеріал вогнестійкий, не піддається вздуттю, не виділяє неприємні запахи та шкідливі випари, а також не осипається гранулят. Фактично, окиснена бітумна черепиця - є найдовговічнішим і найбільш якісним матеріалом цього виду покрівлі.
Виберіть покрівлю що підходить саме Вам. Скористайтесь нашою програмою підбору! 

Також радимо переглянути розділ: - Комплектуючі для бітумної черепиці.
 Бітумна черепиця – це прекрасна естетика. Гнучка крівля має майже необмежені естетичні можливості, тобто дах вашого будинку може бути будь-який. Цей матеріал Ви легко зможете використати в будь-якому архітектурному стилі з найвитонченішими вимогами до малюнка, кольору і фактури дахового покриття: сланець, натуральна черепиця, мідь, дранка і так до безкінечності.
 склад, вміст, слої бітумної черепиці. З чого виготовлена бітумна черепиця?
1.Кам'яна базальтова посипка
 
  2.Високоякісний модифікований бітум
 
  3.Скловолокно, пропитане бітумом
 
  4.Високоякісний модифікований бітум
 
  5.Самоклеюча, морозостійка маса
 
  6.Силіконова стрічка клеючої полоси
  
 
Відео. Правильний монтаж черепиці Техноніколь.
 
Монтаж бітумної черепиці IKO. Відео.
Яку черепицю варто купити? Фрагмент ТВ-програми.
Виробництво бітумної черепиці IKO. Відео. 

Вся бітумна черепиця, що представлена у нашому асортименті, сертивікована а також відповідає всім європейським вимогам і стандартам. Наша м'яка крівля доступна не тільки у місті Івано-Франківськ, але й у таких містах як Львів, Тернопіль, Хмельницький, Чернівці, Ужгород та інші. Читати статью на російській мові - битумная черепица.

Бітумна черепиця, м'яка покрівля Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Львів