Опитування

Що ви шукаєте?
 

Аератори для даху та антенний вихід. Вивід кабеля на дах.

 Пластикові покрівельні Аератори незамінні для якісної експлуатації плоских покрівель. З часом, в процесі експлуатації, плоска крівля отримує механічні пошкодження. Виникають вони як правило в наслідок встановлення на даху різних антен, стовпів та інших пристроїв, а також в зимовий період при проведенні робіт по очищенню крівлі від снігу і льоду. Пошкоджений покрівельний килим починає пропускати воду, яка у свою чергу скупчується в певних місцях під покрівельним простором.
Весною, відбувається прогрівання покрівельного килима сонячними променями, природно нагрівається і сама вода під покрівельним килимом. Намагаючись вийти назовні і не маючи такого виходу вода створює надлишковий тиск на покрівельний килим зсередини і на черепиці з'являються бульбашки. Вода під тиском не знаходячи виходу назовні крівлі починає просочуватися крізь стягування підстави даху, руйнуючи тим самим теплоізоляцію і утворюючи течу на останніх поверхах.
 Застосування пластикових аераторів вирішить цю проблему. Їх установка дозволяє виводити випаровувану воду з-під плоскої крівлі назовні, не заподіюючи самій крівлі жодних пошкоджень. Покрівельний аератор встановлюється як при встановленні нової крівлі, так і у вже існуюче покриття, що вимагає проведення поточного ремонту. Аератори запобігають утворенню конденсату і виводять вологу з теплоізоляційного шару крівлі. Все це істотно подовжує безремонтний термін служби бітумної черепиці, що дозволяє істотно заощадити експлуатаційні витрати.

Аератори для бітумної черепиці від 190 грн
Аератор Техноніколь. аератори для бітумної черепиці

Аератори для металочерепиці

аератори для металочерепиці

Універсальний аератор для будь-якої покрівлі

Універсальний аератор для будь-якої покрівлі

Аератор до бітумної черепиці Simple (Звичайний)

Аератор до бітумної черепиці Simple (Звичайний)

Антенний вихід для металочерепиці

антенний вихід для металочерепиці

Прохідний елемент для виводу кабеля та труб на дах

Прохідний елемент для виводу кабеля та труб на дах

Прохідний елемент для виводу труб на покрівлю

Прохідний елемент для виводу труб на покрівлю
ущільнювач труби на дах, монтаж прохідного елемента
ВІДЕО.Монтаж точкового аератора для бітумної черепиці.

Наша компанія займається продажем аераторів, вентиляційних виходів, прохідних елементів для виводу кабеля або труб малого діаметру, антенних виходів практично для будь-якої покрівлі. Колірна гамма цієї продукції достатньо широка, тому підібрати необхідний для вас елемент не буде складно.
Ціни на всю продукцію що вказана вище - взнавайте за нашими телефонами.

Аератори (покрівельна вентиляція), антенні виходи Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Львів