Опитування

Що ви шукаєте?
 

Утеплення фасаду будинків. Обшивка сайдингом.

Утеплення фасаду мінеральною ватою - від 155 грн./м.кв.
Утеплення фасаду пінопластом - від 140 грн./м.кв.
Обшивка фасаду сайдингом - від 90 грн./м.кв.

Зовнішнє утеплення стін - спеціалізована область в будівництві і ремонті кожної будівлі. Надійне утеплення фасаду - одне з основних завдань, що дозволяє надати кожній новій будівлі унікальний вигляд, а також відновити те що вже існує. Зовнішнє утеплення фасадів будинку – має ряд переваг: утримує тепло без втрати  внутрішнього простору, надійний захист стін від несприятливих погодних умов, здатність стін дихати, забезпечення надійної звуко- і теплоізоляції, а також гарантовано довгий безремонтний термін експлуатації.
Фасадні роботи - комплексна система, що нагадує «слойовий пиріг». На основу (цегельну, бетонну, панельну та інші) послідовно наносяться і скріпляються між собою елементні шари для термоізоляції і утеплення фасадів.
Утеплення фасаду мінеральною ватою
Вентильовані фасади:
На бетонну або цегляну стіну встоновлюється підоблицювальна конструкція, яка складається з кронштейнів та несучих проофілів. На несучі профілі монтується облицювання: керамогранітна плитка, композитні панелі та інші види облицювання. Утеплювач фіксується на зовнішній поверхні стіни на несучі кронштейни і додатково фіксується дубелями.  Плиту обов"язково закривають вітрозахисною плівкою. Плити мінеральної вати можуть застосовуватись в конструкціях вентильованих фасадів, так як є довговічними, негорючими, стійкі до старіння, володіють високими теплоізоляційними характеристиками ; завдяки високій паропроникності дозволяє водяній парі безперешкодно потрапляти в повітряний прошарок, запобігаючи виникненню та накопиченню в конструкції руйнівного конденнсату.
Утеплення фасаду вентильованого
Ми надаємо послуги по утепленню фасадів будинків мінеральною ватою Техноніколь (мінватою) та пінопластом, з подальшим використанням мокрої та декоративної штукатурки, а також обшивки фасаду сайдингом. З асортиментом матеріалів для утеплення фасаду мінватою та пінопластом можна ознайомитись, перейшовши у відповідний розділ головного меню.
Остаточна вартість робіт по утепленню обговорюється в індивідуальному порядку з майстром при огляді будинку.
 
 Плити ТЕХНОФАС ЕФЕКТ призначені для застосування в цивільному й промисловому будівництві як тепло-, звукоізоляції в системах зовнішнього утеплення стін із захисно-декоративним шаром з тонкошарової штукатурки.  
  Довжина - 1200 мм
 Ширина - 600 мм
 Товщина - 50-100 мм
 Щільність - 135-145 кг/м3
 Теплопровідність при 10 °С, 0,036 Вт/(м.°C) не більш
 Теплопровідність при 25°С, 0,038 Вт/(м•°C), не більше 
 Паропроникність - 0.3 мг/(м•годин•Па), не менше
 Водопоглинання за об’ємом - 1 %, не більше  
 Вологість за масою, 0,5 %, не більше
 Вміст органічних речовин, 4,5 %
техноніколь технофас
 Дюбель Wkret-met (Вкрет-Мет) Польща.
Дюбель, що використовується для кріплення мінеральної вати. Термоголовка і металевий стержень дозволяють закріпляти листи мінеральної вати до цегляних та бетонних стін. Пластикова шляпка такого дюбеля запобігає появі темних плям що можуть з'явитись від звичайних металевих цвяхів що іржавіють.
Розміри дюбеля: довжина коливаэться - від 120 до 300 мм.
  Дбель Wkret-met (Вкрет-Мет) Польща.
Суміш клейова Anserglob BCX 39
 Клей Anserglob BCX 39 призначений для приклеювання листової фасадної мінеральної вати до цегли, бетону, пінобетону та інших матеріалів. Дану клейову суміш можна використовувати як всередені так і зовні промислових та жилих приміщень.
Середній росхід суміші складає 5-7 кг/м2.
Суміш клейова Anserglob BCX 39
Суміш клейова Anserglob BCX 40
Клей Anserglob BCX 40 призначений для створення гідроізоляційного шару утеплювача, а також для приклеювання листової фасадної мінеральної вати до цегли, бетону, пінобетону та інших матеріалів. Дану клейову суміш можна використовувати як всередені так і зовні промислових та жилих приміщень. Також
Anserglob BCX 40 може служити основою для нанесення декоративних шпаклівок та штукатурок.
Середній росхід суміші складає 5-7 кг/м2.
Суміш клейова Anserglob BCX 40
Склосітка ANSERGLOB 5х5, 165 г.
Склосітка ANSERGLOB 5х5, 165 г - призначена для використання в штукатурних і шпаклювальних шарах на зовнішніх та внутрішніх поверхнях будинків. Армуюча сітка ANSERGLOB стійка до лужного середовища, тому всі її характеристики будуть зберігатись у продовж всього терміну експлуатації. Краї сітки не повинні збігатись зі стиками мінераловатних плит.
Довжина рулону 50 м.
 Склосітка ANSERGLOB 5х5, 165 г
Фарба силіконова ANSERGLOB EG 62
Фарба ANSERGLOB EG 62 призначена для нанесення на мінеральні основи для збільшення агдезійних властивостей, для зміцнення основи та спрощення робіт по нанесенню декоративних штукатурок. Особливо рекомендується використовувати для дихаючих фасадів, котрим необхідна хороша паропроникність.
Витрата в середньому 0.2-0.4 л/м2.
Фарба силіконова ANSERGLOB EG 62
Планка цокольна (стартова) 
Профіль цокольний алюмінієвий використовується для установки стартового ряду теплоізоляції на висоті 400-600 мм від рівня землі. Перешкоджає підняттю води з грунту по армуючому і декоративному шару в системі утеплення фасаду. Довжина: 2,5м; Ширина: 103мм
Планка цокольна (стартова)
Профіль кутовий пластиковий
Профіль кутовий пластиковий (ПВХ) перфорований з штукатурною сіткою для вирівнювання та армування зовнішніх і внутрішніх кутових поверхонь.
Встановлюється під шпаклівку і штукатурку.
Профіль кутовий пластиковий
Кутник під штукатурку алюмінієвий із сіткою
Кутник під штукатурку алюмінієвий із сіткою призначається для посилення кутів стіни, що покриваються цементною, вапняною або гіпсовою штукатуркою всередині і зовні приміщень. Такі кутники також можуть застосовуватися ззовні при утепленні будинків «легким мокрим» методом.
Матеріал: алюміній. Cтандартна довжина 2,5 м і 3,0 м.
Кутник під штукатурку алюмінієвий із сіткою
Монтаж вентильованого фасаду.
 
 Економте свої кошти на утепленні фасаду разом з Дах Центр Івано-Франківськ!
При замовленні утеплення фасаду - риштування надається безкоштовно! 

Утеплення фасаду будинків мінватою та пінопластом Івано-Франківськ