Опитування

Що ви шукаєте?
 

Сайдинг American Siding

вініловий сайдинг, софіт American Siding
 
Вініловий сайдинг марки «American Siding» виробляється турецьким підприємством «Eryap Plastik» з 2001 року. Сайдинг володіє кращими характеристиками сучасного обробного матеріалу, оскільки виробляється по кращих світових технологіях. По своїй структурі турецький сайдинг надійний, зручний в установці, не вигорає, не промерзає і не ламається. Сайдинг та софіт має приємний колір і зручну форму.
сайдинг софіт American Siding
Сайдинг та софіт торгівельної марки «American Siding» призначений для декоративної обробки фасадів будівель. «American Siding» завжди надає охайному і акуратному зовнішньому вигляду будь-якому будинку. Різноманіття колірного наповнення модельного ряду вінілового сайдинга марки «American Siding» дозволяє вибрати найбільш відповідний варіант для обробки зовнішнього вигляду саме Вашого будинку.
Сайдинг «American Siding» екологічний і повністю нешкідливий для здоров'я людини. Виробляється з екологічно чистої сировини, яка проходить ретельну обробку і очищення. Виробництво на підприємстві, що випускає вініловий сайдинг «American Siding» сертифіковане по найсучасніших стандартах якості. Крім того, сам сайдинг та софіт «American Siding» сертифікований Технічним комітетом (ТК 176) Міжнародною Організацією по Стандартизації, що свідчить про значну міру надійності даного продукту. 
турецький сайдинг, софіт American Siding
«American Siding» є найбільш зручним і простим рішенням для обробки фасадів будинків. Довіра і пошана до торгівельної марки «American Siding» багаточисельних споживачів по всьому світу лише є доказом тому факту, що такому сучасному і зручному обробному матеріалу можна повністю довірити фасад свого будинку.
 Сайдинг та софіт American Siding Івано-Франківськ
 

Сайдинг та софіт American Siding Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль