Опитування

Що ви шукаєте?
 

OSB ПЛИТА Kronospan
Найнижчі ціни на osb, qsb плиту від Європейських виробників.
Вологостійкі плити OSB, плита-OSB Івано-Франківськ


Osb плита10-ка - 264 грн за плиту (1.25м х 2.5м)
ОSB плита KRONO-Україна 10-ка - 255 грн за плиту (1.25м х 2.5м)

 OSB (Oriented Strand Board) - багато-слоєвий лист, у складі якого міститься дерев'янна стружка, смола, синтетичний віск, та інші елементи та речовини. Плита OSB має стружку, яка у кожному наступному слою, розміщена відповідною стороною відносно стружки інших шарів плити. Це перша дерев'янна плита, розроблена спеціально для будівництв, але в теперешній час OSB плиті знаходить все більш широке застосування в меблевій промисловості, витіснюючи фанеру та ДСП, основним напрямком осб плити - це силові елементи мебелі. Для дахової справи, а саме за основу під бітумну черепицю використовують вологостійку osb плиту.
 каркасне будівництво з OSB плитибудівнитво даху з ОСБ плити
Відмінні характеристики і властивості разом з низькою собівартістю виробництва визначили плити OSB як найбільш перспективний будівельний матеріал найближчих десятиліть, сфери вживання якого постійно розширюються. Плити OSB використовуються в будівництві як покрівельний так і каркасний матеріал, а також для покриття підлоги та обшивки стін.
Вологостійкі плити OSB, плита-OSB Івано-ФранківськOSB
Спеціальна обробка OSB плити - забезпечує водонепроникність та вогнестійкість плит, що значно перевищують схожі характеристики масиву з деревени. Плити OSB стійкі до змін погодніх умов (вологість та температура), легко розпилюються та обробляються любими інструментами, що призначені для роботи з деревом.
QSB плити в основному використовуються для встановлення підлогового покриття, такого як - ламінат.
QSB плита
  Ціни на OSB та QSB  плиту взнавайте за нашими контактами у менеджерів з продажу. 
 Реалізуємо ОСБ плитияк європейських так і українських виробників, різної товщини від 10 мм до 28 мм.
 У продажі доступні ОСБ плити різних товщин виробництва Європи та України. По наявності потрібної продукції - телефонуйте до наших менеджерів.
В якості утеплювача рекомендуємо розглянути базальтову вату Техноніколь.
 

QSB, ОSB-ПЛИТА Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Львів