Опитування

Що ви шукаєте?
 

Дахові мансардні вікна Velux.
Дахові, мансардні вікна velux

Дах Центр Івано-Франківськ є офіційний партнер VELUX.
Акція. Вікно дахове Велюкс 66*118+комір під профільовану покрівлю+BDX =7250 грн.
Вікно дахове Велюкс 55*98+комір під профільовану покрівлю = 5200 грн. 
Великі знижки для кожного!
Мансардні вікна Velux (Велюкс) - це дахові вікна, які вже давно визнано Європою. З допомогою продукції фірми Velux, звичайне горище можна перетворити у житлове приміщення або офіс, при цьому забезпечити їх свіжим повітрям та сонячним світлом. Виробником було продумано готові рішення для: вітальні у мансарді, спальні та дитячої у мансарді, ванної кімнати, а також рішення для приміщення з верхнім світлом. Дахові мансардні вікна Velux додатково комплектуються - захисним коміром, ролетом або маркізом, гідро/теплоізоляцією, фірмовими відкосами, шторками або жалюзями.
Всі дахові вікна Velux (Велюкс) - з енергозберігаючими склопакетами, виробленими за новітньою технологією "теплого периметра". Відомо, що у звичайних склопакетах "найслабкіші місця" знаходяться по периметру скла. Тому замість традиційної алюмінієвої роздільної рамки ми використовуємо цілісну тонкостінну сталеву раму, заокруглену на кутах. Це запобігає утворенню конденсату по периметру скла. Зсередини склопакет заповнений інертним газом, аргоном, та герметизований силіконом (а не бутиловим герметиком!), термін служби якого - 20 років. За результатами випробувань склопакети VELUX (велюкс) визнані морозостійкими - тестування проводилося до мінус 55 градусів
Нове покоління Велюкс. Вдосконалення дахових вікон.

НОВИНКА! Вікно VELUX GLR 3073BT з двома ручками відкривання.

Мансардні вікна VELUX за функціональністю поділяються на:

- вікна з відчинянням по центральній осі;

- вікна з двома типами відчиняння;

- вікно-аварійний вихід;

- вікна для нежилого горища;

- вікно-балкон та тераса;

- вікна для плоских дахів.

нове покоління дахових вікон Велюкс

 Модельний ряд дахових вікон Велюкс

1.GZR 3050 - базовий комплект мансардного вікна з центральною віссю обертання серії Стандарт. Варіант з верхньою та нижньою ручками.
velux GZR 3050velux GZR 3050B
вентиляційна щілина вікна Велюкс
2.GLR - мансардне вікно покращеної конструкції з центральною віссю обертаннясе серії комфорт.Є варіанти з верхньою, нижньою та двома ручками відкриття. Безпечне скло триплекс, краща шумо та теплоізоляція.
velux GLR
вентиляційна щілина вікна Комфорт
 
3.GLP - вологостійке вікно ПВХ білого кольору з центральною віссю обертання та можливістю встановлення додаткового електро обладнання. Ламіноване безпечне скло триплекс. Чудовий варіант для ванної кімнати.
velux GLP ПВХ
 конструкція ПВХ вікна Велюкс
4.GGL - екстра теплі вікна (Thermotechnology) підвищеного комфорту. Модель integra укомплектована дистанційним управлінням.
velux GGL

5.GGU - дерев'янне вікно покрите поліуританом забезпечує високий комфорт та підвищену вологостійкість. Рекомендовано використовувати в кухнях, ваннах, та навіть банях. Двокамерний склопакет. (Thermotechnology)
velux GGU
двокамерний склопакет Велюкс
6.GPU - панорамне багатофункціональне вікно забезпечує комфортне відкриття з верхньою віссю. (Thermotechnology).
панорамне вікно велюкс
7.Premium integra - автоматичне вікно на дистанційному керуванні з сенсорним дисплеєм.
velux integra
 8.Cabrio-балкон - дає можливість встановити у вашому даху повноцінний балкон. Просте відкриття - забезпечує комфортне життя!
Velux Cabrio-балкон
Velux cabrio
 Комплектація дахового вікна Велюкс
Комплектація дахового вікна Велюкс
Водонепроникний комір (оклад, фартух) для профільованої та плоскої покрівлі.
Водонепроникний комір (оклад, фартух) для профільованої та плоскої покрівлі. Велюкс
Для кращої тепло- та гідроізоляції треба використовувати комплект BDX 2000
BDX 2000 Velux
Телескопічний стрижень для відкриття вікон з верхньою ручкою ZCT
ZCT Velux

 Розміри дахових вікон Velux

 Розміри дахових вікон Velux
Купуйте в офіційного дилера!
сертифікат дилера Велюкс Україна
Також для неутеплених приміщень пропонуємо вікна-люки Велюкс
 вікно люк Velux
Мансардні вікна Velux (Велюкс) - виготовлені з дерева північної сосни, яка по  своїй структурі є щільною та міцною. Коробка та рама вікна виготовляється з клеєного бруса,що просочений фунгіцидом та покритий лаковим покриттям. Це говорить про те, що вікно служитиме багато років не змінюючи форму. Дахові мансардні вікна velux - екологічно чистий продукт, який не завдасть шкоди Вашому здоров'ю та навколишньому середовищу. В асортименті VELUX більше 20 моделей вікон, а також всі необхідні аксесуари для надійного встановлення, гарного оздоблення, декору та захисту від спеки. За більш детальною інформацією щодо продукції та її ціни - звертайтесь до нас в офіс за нашими контактами.

Дахові мансардні вікна Velux (Велюкс) Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль