Опитування

Що ви шукаєте?
 

Цокольний сайдинг (Полімерний сайдинг) NOVIK

Цокольний сайдинг від 240 грн за лист!

цокольний сайдинг полімерний сайдинг NOVIK новік
 Для захисту фасаду будівлі від дії агресивного зовнішнього середовища виробничий холдинг «Альт-профіль» виробляє міцні і довговічні фасадні (литні) панелі або як їх ще називають - цокольний сайдинг, що імітують природні матеріали. Фасадні панелі (литні) виготовляються з сучасних полімерів методом литва на термопластавтоматах і мають значно більший термін служби, чим натуральні матеріали.
 Живописний зовнішній вигляд фасадних (литних) панелей, їх мала вага і невеликі розміри дозволяють використовувати їх не лише для облицювання стенів самої будівлі, але і його окремих елементів (прибудованих труб, башт, переходів, покрівельних ліхтарів, поверхів, що надбудовуються). Так само цокольний сайдинг використовуються при будівництві заборів і обгороджувань і інших ділянок.
Полімерний цокольний сайдинг Novik – це не просто будівельний матеріал це нові можливості, які Ви можете подарувати Вашому будинку. Це світогляд. Це високе мистецтво сайдинга, що дозволяє реалізувати Ваші проекти, створені на папері талановитими архітекторами і дизайнерами, але і досі недоступні через відсутність відповідних матеріалів, здатних вирішити здавалося б нерозв'язні проблеми. На всі Ваші питання Вам допоможуть знайти відповідь сайдинг панелі Novik.

Цокольний сайдинг NOVIK має декілька колекцій:

Тесаний камінь
Тесаний камінь
 
Цегляна кладка
Цегляна кладка
 
Рваний камінь
Рваний камінь
 
Колота щіпа
Колота щіпа
 
Exteria  - природній камінь
 
 
Кедрова дошка
Кедрова дошка
Цокольний сайдинг Docke
Цокольний сайдинг Docke
Цокольний сайдинг Альта Профіль
Цокольний сайдинг Альта Профіль
Монтаж Цокольного сайдингу. Відео.

Для монтажу цокольного сайдингу використовуються стандартні Планки: початкова планка, облицювальна планка, J-trim, зовнішні кути. Зовнішні кути кожної колекції відповідають по структурі і колірній гаммі панелям даних колекцій. Компанія «Альт-профіль» випускає ексклюзивний продукт, новий на російському і українському ринку обробний елемент – пластиковий наличник, що є фігурною планкою для декоративного обрамлення віконного отвору.
Широкий асортимент і цікаві дизайнерські рішення, втілені в продукції Novik Inc.,  дозволяють створити будь-який стиль, використовуючи однорідні панелі, поєднуючи контрастні кольори або різні види сайдинга.
 Компанія виробляє наличники двох видів: «Класик» і «Модерн», і один додатковий елемент – універсальний укіс. Ці вироби випускаються в трьох кольорах: коричневий, піщаний, білий. Наличники і укіс можна використовувати як разом, так і окремо. Це вже залежить від Ваших творчих ідей і задумів. Також можемо запропонувати вам фасадний вініловий сайдинг.

Цокольний сайдинг NOVIK, Альта-Профіль Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль