Опитування

Що ви шукаєте?
 

Даховий вилаз. Вікно люк на дах
Fakro, Velux, Roto.

Даховий вилаз, або вікно люк на дах дає можливість швидко та легко вийти на дах. Існує декілька типів дахових вилазів в залежності від приміщення на піддашші. Ми пропонуємо Вам продукцію від провідних європейських брендів - фірми FAKRO, Velux, та Roto.
Вікно-вилаз на дах термоізоляційний - вікно, яке разом з відхильною рамою відкривається на бік під кутом 90 градусів. У верхню частину цього вікна встроєний пневматичний привід, який утримує раму в стабільно у вибраному положенні, а також полегшує відкривання вікна. Існує дві версії відкривання такого вікна - направо FWR, та FWL наліво.
Даховий вилаз, вікно люк на дах стандартний - обладнаний підйомною прозорою випуклою кришкою, яке відкривається на 180 градусів, з допомогою чого забезпечується легкий вихід на дах. Через такий вилаз гарно освітлюється горище. В нижній частині вилазу встановлена ручка, яка дозволяє відкрити кришку у режим провітрення. Такий даховий вилаз призначений для неопалюваних приміщень. Невід'ємною частиною такого вилазу є ущільнюючий комір який поєднюється з плоским, профільним, або високопрофільним даховим покриттям.
Люк та вікно вилаз на дах Velux Velta
 Velux GVT вилаз на дахвікно люк Velux
Даховий вилаз і вікно люк Roto
вікно люк для неутеплених приміщень Rotoвікно вилаз Roto
Вікно вилаз і люк на дах Fakro
 ущільнюючі коміри ESW, EZW, EHW даховий вилазвікно люк на дах Fakro
Як встановити вікно-люк Велюкс. Відео.

Даховий вилаз, або вікно люк на дах від таких виробників як - Velux, Fakro, Roto - Ви завжди зможете придбати за найкращою ціною у нас. 
Телефонуйте нашим менеджерам та отримайте свою персональну знижку!
Ми працюємо у таких містах - Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Луцьк та Рівне.

Даховий вилаз Velux, вікно люк на дах Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль