Опитування

Що ви шукаєте?
 

Бітумна черепиця KATEPAL - фінська якісь!

 бітумна черепиця Katepal
Бітумна черепиця KATEPAL - виготовляється тільки з якісної, надійної та дорогої сировини. Даний фінський завод-виробник - виробляє черепицю виключно з СБС модифікованого бітуму найвищої якості. Бітумна черепиця Катепал виготовляєтья на єдиному заводі у Фінляндії з 1949 року.
Вся продукція є маркованою згідно усіх європейських стандартів, має сертифікат якості ISO 9001 відповідно до європейських норм EN 544.
До основних переваг бітумної черепиці Katepal можна віднести: кольорову кам'яну посипку, SBS-модифікований бітум, скловолокно підвищеної міцності.
KATEPAL фінська бітумна черепиця
Гнучка черепиця KATEPAL - має складну структуру, це є результатом багаторічних випробувань, які дозволили створити довговічний матеріал для покрівлі. В основі кожної гонти черепиці катепал лежит скловолокно, який забезпечує неперевершену стабільність розмірів, і може витримувати значні подовжні розтягування. Це скловолокно пропитане у сбс-модифікованому венесуельському бітумі, який гарантує чудову еластичність та високу морозостійкість для всього покрівельного пирога. Зовнішня сторона черепиці покрита крошкою натурального каменю (сланцю). Тільки завод Катепал використовує таке зовнішнє нанесення покриття з 10% запасом.Внутрішня сторона має шар самоклеючого бітума, покритий захисною плівкою, що полегшує монтаж черепиці та забезпечує додаткову надійність матеріалу.
Склад бітумної черепиці Katepal

Моделі та колірна гама KATEPAL

бітумна черепиця катепал katepal
 
Ціни на бітумну черепицю Катепал взнавайте у наших менеджерів. В залежності від об'єму замовлення надається індивідуальна знижка.

Бітумні черепиця KATEPAL Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці