Опитування

Що ви шукаєте?
 

Бітумна черепиця Shinglas (Шинглас)

Бітумна черепиця Shinglas Техноніколь
ТОВ "Дах Центр ІФ" є офіційним представником бітумної покрівлі Шинглас у Івано-Франківській області.
 Ціни від 117 грн/м.кв.
Ранчо - 137 грн/м.кв.
Бітумна черепиця Shinglas (Шинглас) від заводу Техноніколь - це висока якість за доступну ціну. Бітумна черепиця вже давно себе зарекомендувала як якісний та довговічний матеріал з хорошими шумо- і тепло- параметрами. Черепиця Шинглас виготовляэться як у економ так і у преміум сигменті. Shinglas буває одно, двох та трьох слойна. Також є два типи бітума - СБС модифікований та окиснений, а гарантійний термін в залежності від моделі коливається від 10 до 60 років! Широка колірна гама Шинглас догодить навіт найвибагливішому клієнту.
склад бітумної черепиці Шинглас
Нижче будуть представлені основні моделі бітумної черепиці Shinglas та короткою характеристикою.
ОДНОШАРОВА ЧЕРЕПИЦЯ
Серія «Ультра»
Фокстрот

Підібрати покрівлю під самий неабиякий дизайнерський задум дозволить найширша палітра виразних кольорів, що відкриває красу деревних порід у всьому їх різноманітті. Оригінальна форма гонту, вигідно підкреслює глибину відтінків, їх переливи і контрастні акценти.Гарантія 50 років.
Дуб Кедр Мигдаль Горобина Сандал


Тополя Терен Евкаліпт

Самба

Витончена покрівля з ефектно проробленої тінню підкреслить неповторний вигляд будь-якої будівлі. Насичені кольори дивовижних за красою каменів, з давніх-давен використовувалися для створення ювелірних виробів, знайшли своє відображення в черепиці, яка стане справжньою окрасою Вашої оселі! Гарантія 50 років.


Бурштин Рубін Малахіт

Серія «Класик»
Модерн

Чотири багатогранних кольору, що повторюють складні колірні нюанси природних ландшафтів і натуральних мінералів, здатні викликати у творців майбутніх проектів справжній політ творчої фантазіі. Гарантія 30 років.

Льодовик Дюна Мармур Плато
Танго

Гонти незвичайної, вигадливою форми при укладанні на покрівлі створюють фактуру, що нагадує густе листя дерев. Всього один погляд на дах - і ви переноситесь в таємничий ліс ... Гарантія 30 років.

Панговий Кленовий Осінній Хвойний
Кадриль

Елегантна класика, виражена в бездоганній формі і благородній колірній палітрі, яка відображає багатий світ самоцвітів, яскравий і дивно разнообразний.Гарантія 30 років.
Яшма Турмалін Онікс Нефрит Гранат
АгатФламенко

Соковиті кольори в поєднанні з класичною формою передають характерний колорит життєрадісною Іспанії. У м'яких переливах черепиці можна розгледіти гру променів спекотного середземноморського солнца.Гарантія 30 років.
Валенсія Арагон Гранада Толедо Коричневий
АнтикРумба

Ефектна рельєфна покрівля з цікавою формою і своєрідними колірними переходами. Стримані відтінки в теплій натуральній гамі складуть гідну ансамбль з будь-кровлей.Гарантія 30 років.


Фундук Мускат Арахіс

Фінська черепиця
Соната

Традиційна для одношарової черепиці форма нарізки, що нагадує мозаїку, припаде до смаку багатьом домовладельцам.Гарантія 20 років.

Коричневий Сірий Зелений Червоний
Акорд

Чисті кольори з добре помітною тінню для тих, хто шукає особливу монохромну покрівлю за прийнятною ціною. Гарантія 20 років.


Сірий Червоний Коричневий

ДВОШАРОВА ЧЕРЕПИЦЯ
Вестерн

Двошарова черепиця з запатентованою формою, яка не має аналогів в світі, додає класичного вигляду черепиці неповторний голографічний обсяг. Це поєднання унікальних відтінків і чудових технічних характеристик, які надають покрівлі особливі властивості міцності. Гарантія 55 років.

Каньйон Клондайк Ніагара Прерія
Джаз

Вишукана колірна гамма, гра відтінків і 3D обсяг. Особлива форма нарізки черепиці створює враження, що покрівля виконана з натурального штучного матеріалу: дранки або сланцю. Гарантія 50 років.
Аліканте Барселона Iндиго Кастилія Корида

Севілья Терра Тоскана Сицилія
Кантрі

Колекція двошарової черепиці включає в себе дев'ять благородних колірних рішень, які відтворюють поєднання різних відтінків в природі і дають можливість реалізувати будь-яку запропоновану архітектором концепцію. Гарантія 50 років.
Індіана Алабама Арізона Атланта Мічиган

Огайо Онтаріо Техас Юта
Ранчо

Двошарова черепиця, доступна кожному! Чотири популярних кольору органічно доповнять стиль будь-якого будинку, а фактурний рельєф додасть покрівлі солідність і індивідуальність. Гарантія 30 років.

Коричневий Червоний Сірий Бронзовий
ТРИШАРОВА ЧЕРЕПИЦЯ
Континент

Тришарова черепиця - ексклюзивний матеріал, надміцний і неймовірно красивий. Форма гонту, нагадуючи покрівельну кам'яну плитку античних часів, створює неповторний ефект. «Важкоатлет» в світі покрівлі має безпрецедентний гарантійний термін служби - 60 років! Тепер ви можете передавати якісну покрівлю у спадок! Гарантія 60 років.

Азія Америка Африка Європа
Виберіть покрівлю що підходить саме Вам. Скористайтесь нашою програмою підбору! 
Відео. Монтаж бітумної черепиці Shinglas.
Коньково-карнизна черепиця.
 Коньково-карнизна черепиця Шинглас
Застосовується в якості конька або стартової полоси. Представляє собою сбс-модифіковані прямокутні бітумні листи з кам'яною посипкою. Для кожної моделі черепиці шинглас є свій відтінок конькової черепиці.
Єндовий килим.
єндовий килим Шинглас
Єндовий килим являє собою сбс-модифікований бітумний рулон розміром 1м Х 10м. Покритий базальтовою посипкою. Для кожного кольору черепиці є відповідний відтінок єндового ковра. 
Високоякісний поліпропіленовий підкладочний килим ANDEREP PROF
підкладочний килим ANDEREP PROF  
Висока стійкість до ультрафіелоту та розриву. Не слизька поверхня. Може використовуватись як тимчасова покрівля до 6 місяців.
Підстилочний килим Полібуд ХММ 2.0  
Підкладочний килим Полібуд ХММ 2.0
Характеристики:
Розміри рулону та площа - 1 м х 15 м (15 м2).
Основа - склохолст 2 мм.
Покриття - дрібнозернистий пісок.
Теплостійкість не нижче 85 градусів.
Ваг 2 кг/м2.
Мастіка Фіксер - для проклейки бітумної черепиці Техноніколь.
Мастіка Фіксер - для проклейки бітумної черепиці Техноніколь.
Клей Фіксер призначений для проклей для проклейуи бітумної черепиці в місцях єндов, торцевих та карнизних планок, а також швів та перекриття підстилочного килима.
Аератор Техноніколь.
Аератор Техноніколь.
Купуйте в офіційного представника!
сертифікат партнера Техноніколь
Відео. Монтаж бітумної черепиці Техноніколь Шинглас.

Відео. Ознайомчий ролик Шинглас.
Відео. Будинки що накриті двухслойною черепицею Shinglas.

Відео. Заміна старої металевої крівлі на нову бітумну!

Застосовується для точкової вентиляції бітумної покрівлі. Також можете переглянути розділ аератори.
Також в нас завжди можна придбати такі комплектуючі, як: карнизні, вітрові та торцеві планки, планки для обробки комена (пристінне примикання), елементи конькової вентиляції, а також цвяхи для бітумної черепиці з насічкою.

Бітумна черепиця Shinglas (Шинглас) Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль