Опитування

Що ви шукаєте?
 

Бітумна черепиця Owens Corning

Бітумна черепиця Owens Corning
 
Бітумна черепиця і комплектуючі Owens Corning (Овенс Корнінг), що поставляються до України, виробляються лише в США на сучасному устаткуванні, є високоякісним і технологічним продуктом. Гонт бітумної черепиці виробляється на основі надміцного склохлосту, просоченого окисленим бітумом, який зверху покритий кам'яним (базальтовим) посипанням. Сам склохлост Fiberglas® виробляється безпосередньо компанією Owens Corning - світовим лідером в області виробництва скловолокна!
Бітумна черепиця Owens Corning
Бітумна черепиця представлена у великому асортименті моделей і забарвлень, що дає можливість підібрати крівлю на будь-який смак. Всі моделі бітумної черепиці мають антигрибкове покриття (AR), на яке надається письмова гарантія! 
На бітумну черепицю залежно від моделей надається міжнародна офіційна письмова гарантія 20, 25, 30, 50 років.
Бітумна черепиця Owens Corning поєднує в собі чудову якість з довговічною красою і максимумом захисту. Головною межею будь-якого покрівельного матеріалу Owens Corning є ефективність.
Ламінована бітумна черепиця Owens Corning, створюється міцним склеюванням двох гонт, що надає їй виражений об'ємний зовнішній вигляд. Бітумна ламінована черепиця має більшу вагу і при цьому надає більше можливостей для дизайну.

Колірна гама Owens Corning

Колірна гама Owens Corning
Компанія Owens Corning також регулярно посилає зразки своєї продукції на перевірку в свою технічну лабораторію в Саміті (штат Ілінойс). Лабораторія в Саміті акредитована асоціацією American Association of State Highway Transportation Officials (AASHTO) - однією з найбільш шанованих організацій в США, контролюючих якість бітуму.  
SUPREME ARSHINGLES
 
 
TRUDEFINITION DURATION SHINGLES
TRUDEFINITION DURATION SHINGLES
 

Бітумна черепиця Owens Corning Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Львів