Опитування

Що ви шукаєте?
 

Бітумна черепиця AQUAIZOL (Акваізол)

Бітумна черепиця AQUAIZOL (Акваізол)
Бітумна черепиця Акваізол від 124 грн/м.кв.

 Бітумна черепиця Акваізол – це гнучкий 6-ти слойний покрівельний матеріал у вигляді фігурних гонт. Основою служить особливо міцне скловолокно, яке армує 3 шари полімерно-бітумної маси, покритою зверху кольоровою базальтовою крихтою. Колір черепиці зберігається без змін завдяки керамізації кольорового базальтового посипання. Базальтова посипка фарбується неорганічними фарбниками і обпалюється при високих температурах (більше 800 °C), створюючи керамічну глазур.

М'яка бітумна черепиця Aquaizol, або гонт – один з найпопулярніших покрівельних матеріалів сучасної Європи і Північної Америки. На відміну від інших покрівельних матеріалів бітумна черепиця практично безвідходна, і годиться як для простих поверхонь, так і для покрівель, що містять складні архітектурні елементи.Очевидні переваги крівлі з бітумної черепиці важко переоцінити – це, перш за все, довговічність і непримхливість в обслуговуванні, можливість вживання на схилах від 12°  аж до негативних кутів, відсутність шуму під час дощу і стійкість до вітрового навантаження.

 Очевидні переваги крівлі з бітумної черепиці важко переоцінити – це, перш за все, довговічність і непримхливість в обслуговуванні, можливість вживання на ухилах від 12°  аж до негативних кутів, відсутність шуму під час дощу і стійкість до вітрового навантаження.

Модельний ряд черепиці Aquaizol

Мозаїка

Бітумна черепиця Акваізол Мозаїка

Акцент

Бітумна черепиця Акваізол Акцент

Як виглядають дахи з бітумною черепицею Акваізол.
Акцент - Спілий гранат
Мозаїка - Альпійський Луг
Мозаїка - Осінній клен
Акцент - Маренго
Акцент - Віскі
Акцент - Лате

Бітумна черепиця «Акваізол»

Виробляється з 2003 року і займає міцні позиції на українському покрівельному ринку. У колекції 2011 року Завод покрівельних матеріалів «Акваізол» не лише зберіг назви добре знайомих серій бітумної черепиці: «Мозаїка» і «Акцент», але і додав до них третю геометричну форму «Квартет», при цьому кожна з серій тепер містить від 6 до 14 унікальних колірних рішень, а замість тієї, що застосовувалася раніше сланцевого мінерального посипання, використовується посипання з базальту.
Бітумна черепиця Акваизол володіє характеристиками, спеціально підібраними для наших кліматичних умов, що передбачають циклічну зміну температури в широкому діапазоні. Відповідність світовим стандартам якості і доступна ціна роблять бітумну черепицю «Акваизол» популярною серед широкого круга забудовників.
Колекції бітумної черепиці Акваізол  На сайті представлений не весь модельний ряд черепиці Акваізол, тому, для уточненняінформації по наявності певного кольору та форми цієї черепиці, просимо звертатись до наших менеджерів. 

Бітумна черепиця AQUAIZOL Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль