Опитування

Що ви шукаєте?
 

Композитна черепиця Metrotile

композитна черепиця Metrotile, металочерепиця Івано-Франківськ

Шалені знижки на композитну черепицю Metrotile - від 30% !!!
Акційна пропозиція - Метротайл Wood сірого кольору- 9 Є/м.кв.

Завод Metrotile Europe - бельгійський виробник покрівельних матеріалів - існує вже більше шістдесяти років. За цей час він зайняв лідируючі позиції на ринку і став найбільшим виробником композитної черепиці в світі. Завод, на якому працює не більше 100 чоловік, є високоефективним підприємством з максимальною мірою автоматизації виробничих процесів. На даний момент Metrotile є лідером серед провідних світових виробників крівлі. Особливу увагу концерн приділяє питанням просування торгівельної марки на нові ринки збуту.
Композитна черепиця  Metrotile (метротайл) є багатошаровим покрівельним покриттям, основу якого складає сталевий лист. Від корозії лист захищений спеціальним сплавом Magnelis. На сталевий лист наноситься гранулят натурального каменю, що додає покрівлі шик і благородство. Гранулят також є надійним бар'єром від вітру, шуму і вологи. Зверху  черепиця покривається шаром акрилової глазурі, який перешкоджає проникненню найдрібніших часток пилу та бруду.
композитна металочерепицякомпозитна черепицяметротайл
Гарантією якості крівлі Metrotile є  ретельний  контроль і дотримання  всіх  технічних  і технологічних  правил виробництва. Композитна черепиця  Metrotile  ідеально підходть для монтажу крівлі.
З часом вона не потьмяніє і не вигоратиме на сонці. Запатентований склад такої черепиці - забезпечить чудовий захист від зовнішніх природних впливів, а відмінне виробництво - цінність і якість.
Композитна черепиця Metrotile застосовується в монтажі класичного типу даху та в облаштуванні покрівель із складною, нестандартною формою. Даний вигляд черепиці є безперечним фаворитом всього модельного ряду покрівельних матеріалів концерну Metrotile. У європейських країнах, класична черепиця Метротайл реалізується під торгівельною маркою "Metrobond" - Метробонд.
Склад захисного покриття черепиці Метротйл - Magnelis
 Метротйл - Magnelis

Переваги покриття Magnelis над цинком та алюмоцинком:

- До 10 разів вищі показники стійкості до корозії ніж в оценкованій сталі.
- У два рази кращі антикорозійні властивості ніж в Алюмоцинку.
- Найкращі показники самовідновлення в місцях обрізки листа
- Найбільша довговічність виробу та його властивостей. 
- Найвища стійкість до впливу агресивних середовищ.
модельний ряд черепиці Metrotile
 
Доступні стали також нові моделі композитної металочерепиці Метротайл:
MetroViksen
metrotile MetroViksen
MetroGallo
 MetroGallo
MetroMistral
MetroMistral
MetroRomana
MetroRomana
Композитна черепиця Metrotile -  прикрасить Ваш будинок і, подібно до дорогої ювелірної  прикраси,  підкреслить Ваш статус та індивідуальність.
 Колірна гамма Метротайл
 Колірна гамма Метротайл
Також фірма Метротайл може запропонувати мідну металочерепицю у будь-якій хвилі
Metrotile мідь
 
Відео. Покриття Magnelis - забудьте про корозію!
Metrotile - європейська якість. Ознайомче відео.

З питань ціни, наявності конкретної продукції та замірів - звертайтесь до наших менеджерів. Також нагадуємо що для кожного клієнта надається персональна знижка.

Композитна черепиця Metrotile Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль