Опитування

Що ви шукаєте?
 

Фінська металочерепиця Ruukki. Металопрофіль Ruukki.

Дах Центр ІФ є офіційним дилером фірми Ruukki!
Металочерепиця RanTech від Рууккі 0,45 мм хвиля Decorrey від 130 грн/м.кв!
металочерепиця Ruukki

 Фінська металочерепиця фірми Ruukki - це якість, стиль та краса поєднані в одному. Компанія ruukki - номер один у Європі серед виробників металевої покрівлі. Дана покрівля захистить ваш дім в любих погодних умовах. Стильна та надійна металочерепиця ruukki - зробить Ваш будинок більш дорожчим для Вашого серця. Така покрівля досить проста у монтажі і тому потребує мінімум зусиль для підтримки гарного вигляду.
Металочерепиця Рууккі виробляється з конструкційної сталі з обов'язковою оцинковкою, пасивуванням, ґрунтовкою й нанесенням полімерного покриття. Тривалий термін служби матеріалу – забезпечується завдяки ретельно розробленій схемі багаторівневого захисту. Високоякісна металочерепиця RUUKKI випускаються із захисним полімерним покриттям декількох видів, що придатні для облицювання як внутрішніх, так і зовнішніх стін. Полімерне покриття металочерепиці виконує захисну функцію, захищаючи метал від вм'ятин, подряпин, корозії і вигоряння. Середньостатистичный термін служби металочерепиці RUUKKI становить більше 50 років.
Фірма Ruukki (Рууккі) у свому асортименті містить декілька видів хвиль металочерепиці, основні з яких: Decorrey, Monterrey, Finnera, Elite, Classic а також новинка - Adamante. Нижче Ви можете взнати більш детальніше про кожну з них.

Металочерепиця Ruukki хвиля Decorrey - виглядає дорожче ніж коштує.
Металочерепиця Decorreyтм (Декоррей) виготовляється зі сталі з покриттям Polyester, на таку покрівлю надається гарантія 30 років на технічні та 10 років на естетичні характеристики. Вміст цинку 275 г/м.кв. товщина металу 0.5 мм.
Нове втілення фінської якості по вигідній ціні. Decorrey ідеально підходить як для котеджного будівництва так і для реконструкцій старих дахів.
Металочерепиця Ruukki хвиля Decorrey
 Decorrey
розміри Ruukki Decorrey
технічні характеристики Ruukki Decorrey
                       
Металочерепиця Ruukki хвиля Monterrey - сама популярна модель фірми Ruukki.
Металочерепиця Рууккі Monterrey® (Монтеррей) – це покрівля з невисоким профілем, яка прекрасно поєднується як з природнім ландшафтом, так і з архітектурою будівлі. Модель Monterrey – одна з найпоширеніших моделей Ruukki, завдяки своїм характеристикам та широкому выбору покриття та кольорів. Гарантія на таку металочерепицю Monterrey 30, 40 та 50 років, в залежності від покриття: Polyester(поліестр), Purex(пурекс) чи Pural Matt(Пурал матт)  
Вміст цинку 275 г/м.кв. товщина металу 0.5 мм. Відмінний вибір для стандартних рішень у будівництві.
Металочерепиця Ruukki хвиля Monterrey
 хвиля Monterrey
характеристика ruukki Monterrey розміри ruukki Monterrey
 
Металочерепиця Ruukki хвиля Finnera - чудовий вибір для Вашої покрівлі!
Металочерепиця Finneraтм (Фіннера) виготовляється у Фінляндії з полімерним покриттям Purexтм – це іноваційне покриття, розроблене корпорацією Ruukki спеціально для покрівельних листів. Finnera поставляється з гарантією сроком 40 років на технічні і 15 років на технічні характеристики.
Вміст цинку 275 г/м.кв. товщина металу 0.5 мм. Finnera зробить ваш дах не тільки елегантним, але й забезпечить довговічність.
Металочерепиця Ruukki хвиля Finnera
хвиля Finnera
розміри ruukki Finnera
тех-дані ruukki Finnera

Металочерепиця Ruukki хвиля Classic - завжди актуальна та стильна.
Фальцева покрівля Classic® Premium виготовляється зі сталі з покриттям Pural® Matt Embossed, та поставляється з гарантією 50 років на технічні і 20 років на естетичні властивості.
 Завдяки своїй класичній формі - користується успіхом у реставраційних роботах.
Металочерепиця Ruukki хвиля Classic
хвиля Classic
ruukki Classic розміри
ruukki Classic характеристика
 
 
Металочерепиця Ruukki хвиля Adamante - незвична новинка, чудовий вибір для людей з відчуттям стилю.
Дана хвиля Adamante розроблена за найвищими стандартами якості.
Металочерепиця Ruukki Adamanteтм (Адаманте) - це виразний покрівельний профіль в Середземноморському стилі, відмінний вибір для вибагливих домовласників. Вміст цинку 275 г/м.кв. товщина металу 0.5 мм. Металочерепиця Adamante (Адаманте) виробляється із сталі з покриттям Pural® Matt та Purexтм , поставляється з гарантією сроком 50 років на технічні і 20 років на естетичні характеристики в покритті Пурал Матт, а також 40 і 15 років гарантії якщо у покритті Пурекс.
Металочерепиця Ruukki хвиля Adamante Ruukki хвиля Adamante
Adamante
розміри ruukki Adamante
характеристика ruukki Adamante
 
Ruukki Armorium  - це новинка серед фінської металочерепиці. Ексклюзивний дизайн надасть вашому даху досконалого вигляду та об'ємності. Ruukki Armorium розроблений за найкращими європейськими стандартами щоб дарувати вам комфортне життя.
будинок накритий металочерепицею Ruukki Armorium
Armorium - Ruukki 50 Plus/Pural Matt
Ruukki Armorium
розміри Ruukki Armoriumхарактеристика Ruukki Armorium
 
Scandic modular - ще один варіант модульної черепиці від Ruukki. Неповторний скандинавський вигляд такої покрівлі надасть вашому дому яркої елегатності, а за рахунок модульних листів - зменшить кількість відходів на складних багатоскатних верхах. Випускається вона у матовому покритті з гарантією 30 років!
Ruukki - Scandic modular

Відео. Чому варто вибрати металочерепицю Ruukki?

Відео. Презентація Ruukki Finnera


Rannila Steel OY - фінська компанія, яка в 60-х роках першою почала випускати металочерепицю. І до цього дня залишається визнаним лідером на ринку покрівлі. Ця компанія розробила максимально повну комплектацію покрівлі з металочерепиці і як результат клієнти отримують всі необхідні елементи для надійної та безпечної покрівлі. 
завод Ruukki
У вересні 2005 року компанії Rannila, Rautaruukki і Gasell об'єдналися в одну - під назвою Ruukki.
Вся фінська металочерепиця фірми Ruukki сертифікована, також на всю продукцію надається гарантія від виробника.
Читати сторінку на російській мові - Металлочерепица Ruukki

Фінська металочерепиця Ruukki Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Львів