Опитування

Що ви шукаєте?
 

Композитна черепиця Gerard
композитна черепиця Gerard, металочерепиця Івано-Франківськ

Композитна черепиця Gerard (Джерард) -  лідер на світовому ринку елітної металочерепиці. Черепиця фірми Gerard (Джерард) яка виготовляється у Новій Зеландії, зараз продається в більш наж 80-ти країнах світу. Композитна черепиця є дуже стійкою до всіх типів погодних умов. Зовнішня сторона такої металочерепиці покрита крошкою з натурального каменю. Покрівельні матеріали Gerard виготовляються із штампованих стальних листів покритих шаром сплаву цинку та алюмінію, після чого наноситься зовнішнє декоративне покриття з крихти натурального каменю. Композитна черепиця джерард - є екологічно чистою продукцією. Основні переваги такої крівлі:
Джерард Діамант

- висока стійкість доснігу та льоду;

- висока стійкість до землетрусів та вітрів;

- легка вага;

- вогнестійкість;

- шумоізоляція;

- екологічна чистота;

- гарний вигляд.

  7 видів профілю покрівлі фірми Gerard

 Існує 7 видів профілю покрівлі фірми Gerard.
 
Shake
heritage
Roman
Shingle
MilanoClassic
 
gerard diamant
Новинка - Gerard Milano Patina Rosso!
Gerard Milano Patina Rosso
Колірна гамма Gerard складається з 12 кольорів: 
 кольори композитної черепиці Джерард
 Чому  GERARD є лідером на ринку композитної черепиці?
При  заводі в Новій Зеландії працює науково-дослідний інститут, що займається безперервним вдосконаленням технології, ретельно контролюючий якість кожної партії черепиці, що випускається. Такі дослідження ведуться в AHI ROOFING вже більш за півстоліття.
І 50-річна гарантія, яка дається на покрівельні листи GERARD (Джерард), заснована не лише на лабораторних методах прискореного старіння листів (хоча таких дослідів в AHI ROOFING також проводиться безліч), але на півстолітньому спостереженні за поведінкою крівлі GERARD в різних умовах. Дах будівлі компанії AHI ROOFING перетворений на своєрідний полігон, де багато десятиліть під сонцем і дощем випробовуються тисячі образів листів з різними рецептами покриття. Результати такого тестування безцінні для вдосконалення технології покриття листів.

 Композитна черепиця Gerard Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Чернівці