Опитування

Що ви шукаєте?
 

Композитна черепиця EVERTILE Coppo

композитна черепиця EVERTILE, металочерепиця Івано-Франківськ
 
Композитна черепиця EVERTILE - 8 євро за лист (0,556 м.кв.)
Композитна металочерепиця EVERTILE COPPO - 10.3 євро за лист (0,556 м.кв.) 
 
Композитна черепиця Evertile(Евертайл) - красиве елітне дахове покриття від компанії Modern Roofing Systems. Добре поєднується з будь-яким архітектурним стилем будівлі. Завдяки покриттю з крошки натурального каменя, композитна металочерепиця Evertile не має металевого блиску, характерного для звичайної металочерепиці. Натуральний камінь значно знижує шум дощу і є додатковим захистом від атмосферних дій та механічних пошкоджень.
 

Що таке композитна металочерепиця EVERTILE?

Вибираючи покрівельне покриття, більшість людей керуються трьома критеріями:
 - зовнішній вигляд готової крівлі;    
 - якість покриття і гарантій термін;  
  - ціна дахового комплексу.
  композитна черепиця EVERTILE, металочерепиця Івано-Франківськ
Щороку виробники покрівельних матеріалів (виробники металочерепиці евертайл) ускладнюють завдання вибору покрівельного покриття, випускаючи все нові і нові матеріали для даху, і допомогти розібратися клієнтові, а частенько і розбірливим архітекторам у всьому різноманітті здатні лише професіонали. Композитна металочерепиця Evertile принципово відрізняється від звичних металевих покриттів (металевої черепиці). На відміну від традиційної металочерепиці, черепиця Evertile (евертайл ) має оптимальні розміри листів, що практично виключає невиправдані відходи. Основою є сталь з алюмоцинковим покриттям, вироблена в Європі концерном Arcelor. Кам'яне посипання додатково захищає сталеву основу, підвищує звукоізолюючі властивості матеріалу і додає естетичну виразність. Колірна гамма – одна з основних переваг матеріалу. На сьогоднішній день палітра покрівельних елементів складається з 10 кольорів.
композитна черепиця EVERTILE, металочерепиця евертайл Івано-Франківськ
 
Композитна черепиця COPPO – це комбінація легкості, міцності, довговічності і чарівного стилю середземноморської архітектури. Матеріали 21-го століття і технологія покриття Еvertile стали основою в досягненні справжнього античного зовнішнього вигляду покриття з неймовірно низькою масою і винятковою міцністю.
Композитная ерепиця Еvertile Coppo міцна, витримує град, навантаження від великої кількості снігу і мороз, не вимагає додаткового відходу і відновлення після зимового періоду.
композитна черепиця EVERTILE Івано-Франківськ
композитна черепиця COPPOІвано-Франківськ
З композитною металочерепицею Евертайл крівля набуває респектабельного зовнішнього вигляду, відмінно поєднується з багаточисельними архітектурними стилями. Після монтажу, в процесі експлуатації композитна металочерепиця не вимагає поточного обслуговування. Композитна металочерепиця Evertile має офіційну гарантію 50 років, а термін служби складає більше 50 років.
 
 

Композитна черепиця EVERTILEІ, Coppo Івано-Франківськ