Опитування

Що ви шукаєте?
 

Металочерепиця з європейських заводів за найнижчу ціну!
Доставка та заміри в містах Городенка, Рогатин, Тисмениця, Снятин та у всіх населених пунктах цих районів - безкоштовно!

Вітаємо Вас на сайті компанії "ДАХЦентр-ІФ"! Якщо Ви потрапили на наш сайт - це значить, що Ви шукаєте якісну металочерепицю, яка б простояла на Вашому даху багато років, сертифіковану, з гарантією від завода-виробника і за досить доступну ціну. В нас є така металочерепиця, наша фірма професійно займаєтьсяпокрівлями вже більше 10 років і тому ми знаємо про дахи все. В нас Ви завжди можете отримати кваліфіковану консультацію. О крім матеріалів,наша фірма пропонує скористатись професійними послугами наших майстрів-покрівельників. Заміри вашого будинку, прорахунок, а також доставка матеріалів у таких містах та селах, як: Городенка, Рогатин, Тисмениця, Снятин, Чернелиця, Букачівці, Лисець, Єзупіль, Заболотів та повністю по всіх населених пунктах Тисменицького, Городенківського, Снятинського та Рогатинського районів - надаються безкоштовно. Ознайомитись з асортиментом металочерепиці Ви можете, перейшовши на відповідну сторінку певного виробника, які знаходяться нижче.

Фінська металочерепиця фірми RUUKKI - номер один у Європі. Сучасна маркована високоякісна покрівля.
металочерепиця ruukki
Польська металочерепиця Blachy Pruszynski - ідеальна геометрія, вигнута в Польщі.
Німецька металочерепиця Arcelor Mittal - німецька якість на довгі роки. Вся продукція маркована.

металочерепиця Arcelor Mittal

Німецька металочерепиця ThyssenKrupp - висока якість за розумну ціну.
металочерепиця ThyssenKrupp
Шведська металочерепиця SSAB - шведська сталь - краса та якість перевірена часом.
металочерепиця SSAB
Металочерепицю також Ви зможете придбати у таких містах та селах, як: Городенка, Рогатин, Тисмениця, Снятин, Чернелиця, Букачівці, Лисець, Єзупіль, Заболотів а також включно усі селища та села які входять у ці райони. Заміри та доставка в цих населених пунктах при замовленні повної комплектації даху (металочерепиця+комплектуючі) - БЕЗКОШТОВНІ!


Металочерепиця Городенка, Рогатин, Тисмениця, Снятин