Опитування

Що ви шукаєте?
 

Польська металочерепиця Blachy Pruszynski

Польська металочерепиця Blachy Pruszynski
Компанія «ПРУШИНЬСКІ» — європейський виробник матеріалів для покрівель, фасадів та швидкомонтованих споруд — працює на українському ринку з вересня 2005 року. Термін, що минув, позначився динамічним розвитком усіх напрямків діяльності компанії. Подібне зростання можна пояснити, в першу чергу, відкриттям власного заводу з виробництва металочерепиці та трапецієподібних профілів у Київській області. Це дозволило скоротити терміни відвантаження продукції, поліпшити якість обслуговування клієнтів, розширити дилерську мережу.
Заводи групи компаній «PRUSZYNSKI» працюють у 6-ти країнах Європи та випускають увесь асортимент продукції даного сегменту, а саме: комплекти матеріалів для швидкомонтованих споруд, профілі для дахів і стін, металочерепицю, дахові аксесуари, профілі типу Z, C, L, Ω, внутрішні стінові касети, облицювальні касетони і панелі та ін. 
Компанія «ПРУШИНЬСКІ» використовує метал тільки від європейських виробників і надає 10-річну страхову гарантію на всі види продукції, яка виробляється за передовими світовими технологіями та доступна за ціною українському споживачеві. Фахівці підприємства надають своїм клієнтам якісну комплексну інженерну підтримку. 

Металочерепиця КРОН та ШАФІР — сучасна досконала покрівля, великий термін служби якої забезпечується двостороннім цинкуванням та багатошаровим захисним покриттям. Металочерепиця може поста­чатися у захисній плівці.

КРОН 350 та 400 — металочерепиця, що поєднує переваги металу з елегантністю зовнішнього вигляду натуральної кера­мічної черепиці.

ШАФІР 350 та 400 — традиційна мета­лочерепиця, що виготовляється з вико­ристанням сучасних технологій.

Широка гама кольорів металочерепиці КРОН та ШАФІР задовольнить навіть найвибагливіших клієнтів.

Для правильного функціонування да­ху необхідне застосування аксесуарів. Компанія “ПРУШИНЬСКІ” пропонує Вам різноманітні ущільнювачі, вентиляційні труби, спеціальні шурупи, покрівельні плів­­ки та ін. Їхнє призначення і спосіб застосування детально описані в тематичних розділах цього сайту та в інструк­ціях з монтажу для окремих видів покрівель­них матеріалів.

Металочерепиця КРОН
Металочерепиця КРОН
Металочерепиця КРОН характеристика

 

Металочерепиця ШАФІР
Металочерепиця шафір
Металочерепиця шафір РОЗМІРИ

 

Металочерепиця Аrad
Металочерепиця Аrad
 
Металочерепиця Karpatiya (Карпатія)
Металочерепиця Karpatiya (Карпатія)
 
 Металочерепиця типу рибна луска Panele Karo
  Металочерепиця типу рибна луска Panele Karo розміри Panele Karo
 
 Фальцева металочерепиця, сучасна покрівля
500 M
фальцева металочерепиця
500 T
Фальцева покрівля
500 P
Фальцева черепиця Прушинські
Відео. Завод Бляхи Прушинскі - виготовлення металочерепиці.
 Вся продукція Бляхи Прушинських сертифікована, а також на неї надається гарантія з заводу виробника з мокрою печаткою. В наявності широка гамма кольорів, зразки можливо переглянути у нас в офісі. На всю металочерепицю прушинських надається гарантія від 10 до 30 років

Металочерепиця Blachy Pruszynski Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль