Опитування

Що ви шукаєте?
 

 Підпокрівельна плівка Dörken

Підпокрівельні плівки і мембрани Dörken
 
Компанія більше 50 років виробляє високоякісні продукти з торгівельним найменуванням DELTA, які гарантують безпеку, надійність та економію енергії.  Компанія Dorken GMBH & Co.KG є дочернім підприємством фірми Ewald Dorken AG, в ній працює приблизно 270 співробітників.
Асортимент продукції включає підпокрівельні плівки та аксесуари, дренажні системи, матеріали захисту гідроізоляції, системи захисних покриттів для фасадів і будівельних лісів, аграрні та загальногосподарські плівки.
Є багато типів скатних покрівель і одне вірне рішення - система ізоляції крівлі DELTA, що гарантує надійність, тривалий термін експлуатації даху та енергозбереження. Компанією Dorken розроблені рішення для будь-яких покрівельних конструкцій і різних вузлів крівлі з безпечним, надійним та функціональним використанням підпокрівельних плівок DELTA.
 Підпокрівельна плівка Dörken мембрана плівка Dörkenдьоркен
 
 DELTA-MAXX TITAN Термомембрана
Дифузійна, вітрозахисна підпокрівельна мембрана з інтегрованою самоклеючою стрічкою. Застосовується для дахів з повним утепленням стропил. Може вмонтовуватися на утеплювач, суцільний настил і використовується на вентильованих фасадах. Володіє антиконденсатними властивостями.
 DELTA-MAXX PLUS Енергозберігаюча мембрана
Дифузійна мембрана  з інтегрованою самоклеючою стрічкою. Застосовується для дахів з повним утепленням стропил. Може вмонтовуватися на утеплювач, суцільний настил. Володіє антиконденсатними властивостями.
DELTA-MAXX
Дифузійна мембрана з антиконденсатними властивостями. Застосовується для дахів з повним утепленням стропил. Може вмонтовуватися на утеплювач, суцільний настил і використовується на вентильованих фасадах.
 DELTA-VENT N PLUS / DELTA-VENT N
Дифузійні плівки для скатних дахів з повною теплоізоляцією стропил. Допускається укладання лише на утеплювач. DELTA-VENT N PLUS має дві вбудовані зони проклеювання по краю рулону.
DRAGOFOL
 Гідроізоляційна армована плівка з високою міцністю. Має мікроперфорацію для додаткового відведення пари. Застосовується лише в конструкціях з двома вентиляційними каналами.
 DELTA-ROOF
Міцний і водонепроникний підстилочний килим для крівлі з бітумної черепиці. Гідроізоляція для вентильованих дахів з двома зазорами. Вмонтовується на суцільний настил або крокви.
 
 
 
 
 
 

Плівка-мембрана dorken Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Львів