Опитування

Що ви шукаєте?
 

Керамічна черепиця NEXE (Нексе)

 керамічна натуральна черепиця nexe нексе
 
 Керамічна черепиця Nexe. Nexe - це група компаній, основною діяльністю яких є виробництво будівельних матеріалів: черепиці, цеглини, цементу, бетону, бетонних елементів, керамічної плитки і ін. Учасники Nexe Grupa здійснюють свою діяльність в Хорватії, Боснії і Герцеговині і Сербії, і налічують близько 3500 робітників і службовців. Нексе Група експортує свою продукцію до Румунії, Угорщини, Словенії, України, Македонії, Албанії, а цегла, черепиця, цемент, вапно і керамічна плитка довели свою якість на експортному ринку.
Вся керамічна черепиця Nexe виробляється на сучасному устаткуванні за сучасною технологією випікання в "U"-кассетах при температурі 1040°c. Завдяки високій температурі випікання, покращувані фізичні властивості черепиці, значно зменшена водопроникність, а новий сопсіб укладання черепиці у вагон печі тунеля в "U"-кассети, звів до мінімуму викривленість черепиці, тобто її деформацію.
Також, черепиця виробляється відповідно до сертифікату SRPS EN 539-2, що стосується морозостійкості для зони "В". Все це застава виняткової якості продукції. А доказом є офіційна гарантія на 40 років.
 

Керамічна черепиця  Nexe "Ideal"

До основних характеристик черепиці Nexe "Ideal" відносяться: відмінна функціональність, точні розміри і подвійний фальц. Ця черепиця відноситься до типу "голландська". А пресовка гіпсовими формами робить цю черепицю помітною і додає їй виражений рельєф.
 

Керамічна черепиця Nexe "Glinex Klasik"

Ця черепиця має подвійний фальц і відноситься до типу "марсельєзи".
 

Керамічна черепиця Nexe "Glinex Trend"

Ця черепиця має подвійний фальц і відноситься до типу "марсельєзи". 
 

Керамічна черепиця Nexe "OKTAVIJAN"

Найкращий сировинний матеріал і найсучасніша технологія забезпечують виготовлення глиняної черепиці вищої якості, з великим терміном служби і дизайном на всі часи.
 

Керамічна черепиця Nexe "CEZAR"

Геометрія виробу задумана так, що забезпечує велику рухливу зону (у ЦЕЗАРЯ - до 5 см) і граничну міру ущільнення (за системою подвійного ущільнення), тому збільшуються надійність і різноманітність експлуатації.
 
 
 

Натуральна черепиця NEXE Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль