Опитування

Що ви шукаєте?
 

Керамічна черепиця Roben (Робен)
Наша компанія є офіційним імпортером черепиці РОБЕН в Україні.

керамічна натуральна черепиця roben робен
Глазурована черепиця від 10,8 Євро за 1м.кв.
 
Компанія Roben (Робен) — це 15 заводів в Америці і Європі, будівельних матеріалів, що спеціалізуються на виробництві, з випеченої глини: клінкерної цеглини, керамічної черепиці, фасадної плитки та інше. Заводи Roben випускають більше півтори тисячі найменувань виробів.
Roben пропонує широкий асортимент кольорів і форм керамічної черепиці: широко відома середньохвильова, економічна великоформатна і черепиця типу "S". На додаток доступний ряд аксесуарів, що дозволяють скоротити тимчасові витрати на монтаж крівлі і підвищити його якість. Завдяки використанню аксесуарів, крівля знаходить естетичний вигляд, а широкий асортимент робить можливим втілювати сміливі архітектурні рішення. На натуральну черепицю ROBEN надається гарантія 30 років.
Однією з основних переваг натуральної керамічної черепиці ROBEN є її абсолютна захищеність до дії шкідливих речовин. Агресивні впливи довкілля, такі як ультрафіолетове випромінювання, «кислотні дощі», екстремальні перепади температур і так далі не впливають на вигляд і термін експлуатації натуральної черепиці ROBEN.
Натуральна черепиця ROBEN безпосередньо займає провідне місце серед покрівельних матеріалів.
Керамічна черепиця Робен повільно нагрівається влітку і є надійним захистом від холоду взимку. Вона також відмінно поглинає шум дощу, що робить її незамінною для мансардних приміщень.
Для того, щоб покрівля виглядала благороднішою, компанія Roben пропонує 50 видів і кольорів черепиці. Привабливість черепиці збільшує додаткові покрівельні аксессуари, які можна підібрати до будь-якого даху: конькова черепиця, вентиляційна і антенна черепиця, всі спеціальні, а також декоративні елементи – зрозуміло, з випеченої глини.
Керамічна черепиця Roben представлена на ринку України в трьох основних формах (Fleming середньохвильова, Monzaplus середньохвильова plus, Bornholm тип S) і двома покриттями (ангоб і глазур).
 
Черепиця Roben FLEMING (середньохвильова)
Черепиця Roben FLEMING (середньохвильова)
Популярна модель черепиці, виконана в Римському стилі. До помітних особливостей цієї моделі можна віднести малу висоту хвилі і універсальний замок, що дозволяє абсолютно герметично покривати крівлю з невеликим кутом скату.
 
Roben BORNHOLM тип S (середньохвильова тип S)
Roben BORNHOLM тип S (середньохвильова тип S
Покращена модель черепиці хвилеподібного вигляду. Відрізняється черепиця крупнішою формою, але з аналогічними пропорціями. Архітектура черепиці схожа на латинську букву S (цим і обумовлена назва тип S). Завдяки цьому оригінальному дизайнерському рішенню, на крівлі черепиця утворює плавні і витончені хвилі.
 
Roben Monzaplus (середньохвильова Плюс)
Roben Monzaplus (середньохвильова Плюс)
Збільшена модель черепиці FLEMING. До основної gпомітної особливості цієї моделі відноситься крупніший формат черепиці, що дозволяє використовувати на 1м.кв. крівлі всього лише 9,5 черепиць і робить її економічнішою відповідно.
 
Черепиця Roben PIEMONT - Новинка!
Черепиця Roben PIEMONT - Новинка!
Найновіша черепиця серед продукції Робен! Спеціальний проект замку полегшує монтаж і гарантує виняткову щільність.

Черепиця Робен у Хвилі Монза що є у наявності на складі:

 Roben Monzaplus TOBAGO
  Roben Monzaplus TOBAGO
Roben Monzaplus MADURO
Roben Monzaplus MADURO
 
Керамічна черепиця Roben набуває в результаті процедур ангобірування (нанесення на поверхню матеріалу покриття з кольоровою крихтою) і глазурування (нанесення скловидної маси) - високі захисні властивості і широкий асортимент забарвлень.
 

Керамічна черепиця Roben Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль