Опитування

Що ви шукаєте?
 

Автоматика Delma для відкатних та розпашних воріт.
Наші ціни найкращі в Україні!

Автоматика Delma для відкатних та розпашних воріт.

Італійська компанія BAME Delma з 1987 року надає послуги малим і великим підприємствам у електротехнічній та електромеханічній промисловості. Протягом багатьох років компанія розробляє та виготовляє редуктори, електродвигуни, електронні блоки керування високої якості, для відкатних, розпашних, гаражних, промислових воріт а також автоматичних парковочних систем.  Вся продукція є сертифікована, і має пряму гарантію від виробника. До ВАШОЇ уваги хочемо представити декілька основних продуктів які ми  успішно продаємо та встановлюємо в Україні.

Привід для відкатних воріт Fury до 600 кг.

Мотор редуктор зроблено з литого під тиском алюмінію, пофарбовано епоксидною порошковою фарбою. Внутрішні механічні частини виготовлені із сталі та чавуна,
міцні і безшумні електричні двигуни забезпечують довготривалий термін управління і надійне блокування воріт. Електричний блок управління легко програмується і виготовлений з високоякісних компонентів. Знаходиться блок управління в пластиковій коробці, яка захищає від  вологи. Також двигун-редуктор комплектується магнітними кінцевими вимикачами, закладною пластиною з  болтами, сигнальною лампою, фото елементами і пультом дистанційного управління з плаваючим кодом. Гарантія на двигун
3 Роки. Для того щоб дізнатися більш детальну інформацію, та технічні характеристики цього двигуна-редуктора ви можете переглянути інструкцію. Придбати автоматику для відкатних воріт можна зателефонувавши нам за номером: 0968438067, 0992661676.

 автатика для відкатних воріт Delma Fury

Привід для відкатних воріт Roy 9 до 1000 кг. 

Мотор редуктор складається з єдиного блока, литого під тиском алюмінію, пофарбовано епоксидною порошковою фарбою. Внутрішні механічні частини виготовлені із сталі та  сфероїдального чавуна. Редуктор працює у масляній ванні, що забезпечує довговічність роботи та надійність при низьких температурах, до -35°С.

Комплектується двигун магнітними кінцевими вимикачами, фото датчиками, сигнальною лампою, закладною з болтами, двома пультами дистанційного керування та надійним, функціональним електричним блоком управління POLARIS 3 . Програмування даного блоку дуже зручне і виконується завдяки двох кнопок та дисплея.Гарантія на двигун 3 Роки. Для того щоб дізнатися більш детальну інформацію, та технічні характеристики цього двигуна-редуктора ви можете переглянути інструкцію. Дізнатись вартість та придбати автоматику Delma Roy 9 для відкатних воріт, можна зателефонувавши нам за номером: 0968438067, 0992661676.

автоматика для відкатних воріт Delma Roy 9

Привід черв'ячного типу для розпашних воріт Delma Kudu S маса створки до 350 кг. ширина до 3.5м.   

Корпус Kudu s складається із двох пресованих алюмінієвих частин, в якому розміщується електродвигун , черв’ячний редуктор, систему розблокування та шестерні із закаленої сталі. Для керування двигуном використовується блок електричного керування Easy sirio, дуже зручний та простий в налаштуванні, сигнальна лампа, фото датчики , 2 пульти дистанційного керування та набір кріплень необхідний для монтажу. Гарантія на двигун 3 Роки. Для того щоб дізнатися більш детальну інформацію, та технічні характеристики цього двигуна-редуктора ви можете переглянути інструкцію. Автоматика черв'ячного типу для розпашних воріт Delma Kudu S - найкращий вибір на ринку.

 Привід черв'ячного типу для розпашних воріт Kudu S

Привід червячного типу, автоматика для розпашних воріт Delma Tiger створки до 300 кг. ширина до 3.5м.

Корпус двигуна виконаний із алюмінію, покрашений епоксидною порошковою краскою. Червячний мотор редуктор має вічну змазку і непотребує обслуговування.
Комплектуються двигуни: ключами розблокування, двома пультами дистанційного керування, сигнальною лампою, фото датчиками, комплектом кріплень для монтажу та блоком управління двигунами
Easy Sirio з вмонтованим приймачем.

Привід червячного типу, автоматика для розпашних воріт Delma Tiger

Привід ричажного типу, автоматика для розпашних воріт Delma Kompas маса створки до 500 кг.  ширина до 3.5м.

Надійний і тихий двигун розміщений в литому алюмінієвому корпусі. Має встановлені механічні кінцеві вимикачі які дуже зручно регулюються і дозволяють налаштувати кінцеві положення відкриття і закриття двигунів як зручно. Двигуни можуть комплектуватися аварійним розблокуванням з зовнішньої частини воріт, що немає аналогів.
В стандартний комплект входять Двигуни, закладні для монтажу, шарнірні кронштейни, фото датчики, сигнальна лампа, два пульти дистанційного управління і багатофункціональний блок керування автоматикою 
Sirio 3.

Привід ричажного типу, автоматика для розпашних воріт Delma Kompas

Як працює автоматика для воріт Delma Fury

 Автоматика Delma для розпашних та відкатних воріт.