Опитування

Що ви шукаєте?
 

Водостічні системи ROOFART

Водостічні системи ROOFART
Компанія Roofart знаходиться в місті Кишинів, Республіка Молдова. Основне призначення для водостоку це збір дощової води і снігу з поверхні даху і спуск їх на грунт або дреннажную систему. В наші дні водостік не лише захищає будівлю від руйнувань, а також  створює привабливий зовнішній вигляд  і вдало доповнює вигляд споруди.
При розробці водостічних систем ROOFART(РуфАрт) від групи компаній ROOFART Rainwater інженери враховували всі необхідні вимоги по безпеці, довговічності і ететічності продукту, що виготовляється. Водостік ROOFART виготовляється з дотриманням вимозі Європейського Стандарту SR EN 612:2006.
Система  ROOFART доступна в двох варіантах тіпоразмера: 125/87 і 150/100 (діаметр жолоба/труби). Жолоби з діаметром 125 мм рекомендуються для малих і середніх будинків, а жолоби з діаметром 150 мм можуть бути використані і для індустріальних будівель з великою поверхнею крівлі.
Температура при якій експлуатується водостічна система ROOFART знаходиться в межах від -50° до +120°, мінімальна температура монтажу  -10°. Срок експлуатації системи ROOFART не менше  50 років. Відповідно подовжується і термін експлуатації фасаду, цоколя і отмостки будівлі завдяки ефективній роботі системи.
 

 
 
Команда професіоналів з ROOFART Rainwater Systems, усвідомлюючи високий рівень конкуренції на ринку, поставила перед собою мету запропонувати продукцію з особливими характеристиками, яка б відповідала найвищим очікуванням своїх клієнтів.
 
 
 

Водостічні системи ROOFART Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль