Опитування

Що ви шукаєте?
 

Металеві водостічні системи Kaskada

 Водостічні системи Каскада виготовлена з матеріалу GRANITE HDX виробництва міжнародного концерну ArcelorMittal. ArcelorMittal виробляє всі види сталі, що необхідні для виготовлення комплектної ринвової системи. Сталь, призначена для виробництва системи «Каскада», покрита високоякісними, однорідними лаковими покриттями. Завдяки цьому кожний елемент «Каскади» має однорідний колір та підвищену витривалість. Товщина металу з якого виготовлена система "Каскада" 0,69 мм. і марки сталі S320

Водостік Kaskada складається з комплектуючих, які монтуються між собою як елементи мозаїки. Кожний покрівельник без проблем змонтує водостічну систему Kaskada.

В наявності колір RAL 3005, 3009, 6020, 8004, 8017

комплектація водостічної системи каскада

Стальна ринвова система «Каскада» була розроблена з метою підвищення комфорту проживання. Завдяки найвищій якості сировини, автоматизованій виробничій техніці, інновативним конструктивним рішенням окремих елементів ринвування нам вдалося створити для Вас одну з найбільш функціональних систем з доступних на ринку, тобто «Каскад». Спеціально розроблені та виготовлені елементи поєднуються в одне ціле та уможливлюють універсальне застосовування. Система відрізняється витрималістю, простотою монтажу та естетичним зовнішнім виглядом. Вона продумана також з точки зору кольору і відмінно реалізує поставлені перед нею завдання – відвести воду з дахової площі.

 

Водостічні системи Kaskada Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці