Опитування

Що ви шукаєте?
 

Водостічні системи Raiko

Водостічні системи Raiko
Водостічні системи Raiko (Райко) - виготовляються з 1989 року в Польщі. Враховуючи теперешній ринок, компанія Райко суттєво розширила модельний ряд своєї продукції. Динамічний розвиток та піклування за високою якістю, виводять металеві водостічні системи Райко на лідируючі позиції.
Raiko склад водостічної системи
Водостічні системи Райко виготовляються зі шведської сталі товщиною 0.6 мм та вмістом цинку що складає 275 г/м.кв. Покриття з якого виготовлена водостычна система - Prelaq забезпечує чудове самоочищення та високу стійкість до механічних пошкоджень. Вісім захисних слоїв шведського покриття забезпечує неймовірно високу стійкість до корозії. Є декілька варіантів розмірів водостоку - (діаметр ринва/труба) 150/100мм, 125/90мм, 100/75мм.
Водостічна система Raiko складається з таких елементів:
 система водостоку Raiko
Raiko хомут трубиRaiko гак довгийRaiko коліноRaiko кут 135Raiko кут 90Raiko лійка
Raiko ринваRaiko труба
Raiko заглушка ринвиRaiko з'єднання ринви
Основні вимоги та правила монтажу водостоку Райко.
 Переконайтесь що ваша водостічна система у належній якості. Пам'ятайте що ринва (жолоб) повинен виходити за край покрівлі мінімум в половину свого діаметру. Ринва маєбути трошки нижче лінії покрівлі щоб не підпирати сніг. Кут нахилу ринви має складати 3-5мм на 1 м.п. Зовнішній край жолоба має бути на 6-10 ммв ище його зовнішнього краю.
Для кожного нашого клієнта діють знижки від 20%. Звертайтесь за нашою адресою.

 Водостічні системи Raiko Івано-Франківськ, Львів, Тернопіль, Чернівці