Опитування

Що ви шукаєте?
 

Водостічні системи Zambelli

Водостічні системи Zambelli (замбеллі)
 
На сьогоднішній день Zambelli (Німеччина) – одна з найпоширеніших торгівельних марок в Європі. Під цим знаменитим брендом виробляються водостічні системи для 400 німецьких покрівельних компаній, а за межами Німеччини, приблизно для 50 дистриб'юторських компаній.
Велика частина продукції виробляється і реалізується під торгівельною маркою Zambelli (Замбеллі), але для деяких партнерів – водостічні системи, виготовлені на заводах Zambelli, реалізуються під іншими логотипами, брендами і торгівельними марками. Компанія Zambelli володіє найбільшою лінійкою продуктів в Європі, оскільки використовує величезну безліч видів металу і створює продукти різних розмірів.
Такий успіх був досягнутий завдяки багаторічному досвіду німецьких фахівців, безперервному розвитку технологій виробництва водостічних систем і пильному контролю якості кінцевого продукту. Наприклад, всі аксесуари Zambelli зварені, а не спаяні, що, безумовно, позитивно позначається на якості продукції виготовленої на заводах Zambelli.
Водостічні системи Zambelli (замбеллі)
Сталеві та мідні водостічні системи Zambelli добре відомі своєю високою якістю вже більше 30 років на ринку Європи і більш ніж 8 років на Україні. Основними перевагами Zambelli є простота монтажу всієї конструкції, висока якість використовуваного матеріалу - гарантія довгострокової служби системи.
Водостічна система Zambelli не деформується від перепадів температур і витримує великі навантаження. Довгі роки водостічна система Zambelli вірно служитиме вашій будівлі як функціональна конструкція збору і організованого відведення води.
 
 

Водостічні системи Zambelli Івано-Франківськ