Опитування

Що ви шукаєте?
 

Віконні відливи Івано-Франківськ

Віконні відливи Івано-Франківськ
 
Металічні відливи — важливий елемент металопластикового вікна. Замовляти чи не замовляти відлив — це не просто питання вибору. Наявність водовідливу — це технологічна необхідність. Він необхідний, щоб волога не попадала під раму пластикової конструкції. Але це не тільки необхідність. Відливи надають привабливий вигляд пластиковому вікну із зовнішньої сторони.
Віконні відливи (зовнішні підвіконня) знайомі практично кожному жителеві нашої країни. Це те, що ми бачимо щодня, проходячи повз житлові будинки, офісні приміщення, торгові центри, учбові заклади, дитячі садочки. Більшість вікон забезпечена відливами, традиційно виготовленими з оцинкованої бляхи, зовнішній вигляд бляшаних відливів відомий і непрезентабельний - плями, іржа, потьоки на стінах. Сьогодні відливи виготовляються з алюмінію. Ця технологічна конструкція необхідна для уникнення попадання вологи в монтажний зазор між вікном і стіною. До того ж, металопластикові вікна і підібрані в колір підвіконні відливи - це прикраса фасаду будь-якої будівлі.
Не дивлячись на те, що поверхня відливів досить стійка до механічної дії, проте, відповідно до європейських стандартів, відливи виготовляються з аркуша, покритого захисною монтажною поліетиленовою плівкою. Це забезпечує додатковий захист поверхні при монтажі відливів або при проведенні будівельних робіт. Монтажна плівка видаляється на останній стадії робіт, наприклад, після повного завершення установки вікон.
  
 

Віконні відливи Івано-Франківськ