Опитування

Що ви шукаєте?
 

Штучний сланець Inspire

Штучний сланець Inspire
 
Штучний сланець Inspire відноситься до категорії елітної крівлі. Це приголомшливо точна імітація натурального сланця з прекрасними характеристиками, що перевершують характеристики покрівлі з натурального сланцю, досягнутими завдяки вживання новітніх технологій. Природна натуральна краса штучного сланцю Inspire досягається завдяки структурі і дизайну матеріалу. Природна краса випадкових текстур і граней, що виглядає як справжній сланець.

Штучний сланець Inspire - це ще одне віяння часу. Крівля 21 століття!  Людина весь час прагне за допомогою новітніх технологій отримати матеріали, імітуючі натуральні, але при цьому перевершуючі їх по властивостях і терміні служби.
Штучний сланець Inspire Натуральна сланцева крівля, без сумніву, дуже красива, але штучний сланець ще красивіший, а найголовніше досконалий!
Натуральний сланець володіє рядом недоліків:
     - він дуже важкий (а значить потрібна дуже масивна кроквяна конструкція, і, відповідно, додаткові витрати на неї). Вага штучного сланцю Inspire всього 11 кг/м2;
 
- він крихкий, при падінні або не точному ударі при установці неминуче розбивається, розшаровується або розколюється(при монтажі натурального сланцю бій матеріалу складає мінімум 15-20% - перевірено! );
 
  - натуральний сланець дуже дорогий матеріал. У сумі з монтажними роботами готова крівля як мінімум в два рази дорожче за крівлю із сланцю Inspire. Перевірено неодноразово!;
 
  - натуральна сланцева крівля вимагає професійного сервісу. Після установки потребує постійного догляду та ремонту (плитки можуть випадати з часом, руйнуючись від механічних дій, холодного клімату або різких перепадів температур, покриватися мохом і багато що інше). Ви впевнені, що Вам нададуть цей сервіс вітчизняні компанії? 
Із сланцем Inspire ви забудете про такі проблеми...
 
 
Абсолютна екологічність матеріалів, з яких складається штучний сланець Inspire, не шкідлива для довкілля як при експлуатації, так і при переробці або утилізації, і дозволяє називати дану крівлю екологічно чистою. Що є підтверджене Американською Радою з питань "зеленого" будівництва (US Green Building Council), членом якого і є даний тип крівлі.
Штучний сланець усуває всі недоліки натурального сланцю, при цьому зберігаючи бездоганний зовнішній вигляд крівлі впродовж всього терміну експлуатації крівлі!  Штучний сланець - елітна крівля для сучасних людей, що думають про своє майбутнє! Термін служби 100 років! Офіційна письмова гарантія від заводу виробника 50 років!
 

Штучний сланець Inspire Івано-Франківськ