Опитування

Що ви шукаєте?
 

Полімер-піщана черепиця
від 215 грн/м2

Полімер-піщана черепиця з німецькими барвниками червоного, каштанового, коричневого, зеленого та чорного кольорів.
 
Полімер-піщана черепиця водонепроникна, не шумить під дощем і вітром, не розжарюється під сонцем та створює максимальний комфорт. Її відмінні особливості — це поєднання високих експлуатаційних властивостей з повною відсутністю бою при перевезенні, вантажних операціях і монтажі; прекрасного зовнішнього вигляду з можливістю механічної обробки і легкістю підгонки при монтажі.
Маса 1 м2 полімерпіщаної черепиці складає всього 22 кг, що майже в 2 рази менше маси керамічної і цементно-піщаної черепиці.
Полімерпіщана черепиця володіє водостійкістю, не схильна до дії цвілі, стійка до слабких кислот (кислотним дощам). Черепиця має високу міцність, підвищену ударостійкість (не б'ється при ударах і падіннях з висоти). 
полімер-піщана черепиця Івано-ФранківськВона переносить різкі перепади температур і може експлуатуватися не менше Полімер-піщана черепиця Івано-Франківськ50 років при температурах від мінус 50 °C до плюс 70 °C. Висока стійкість до дії сонячних променів забезпечує прекрасний зовнішній вигляд черепиці впродовж тривалого терміну.
В основу вихідного матеріалу черепиці закладено поєднання поліетилену і твердих грубозернистих піщинок. Їх суміш з додаванням об'ємного фарбника інтенсивно перемішується при високих температурах в закритому контурі з обмеженим доступом повітря, після чого порції отриманої маси поміщають під потужний прес, де під великим тиском та інтенсивному охолоджуванні однієї з прес-форм створюється градієнт температур, що забезпечує процес направленого затвердіння.
Виготовлення суміші відбувається в «сухому середовищі», без доступу вологи. В результаті кожна піщинка обволікається якнайтоншою полімерною плівкою. Тому в кінцевому матеріалі черепиці відсутність порожнечі і пористість.
 Матеріал черепиці схожий по своїй структурі на кістку, яка володіє надзвичайною міцністю. Для запобігання проникнення під дах дощу і снігу полімерпіщана черепиця забезпечена замком і рядом перегородок, які створюють повітряні кишені, що перегороджують дорогу осіданням.
Завдяки якісним подвійним замкам кут нахилу крівлі може починатись від 22° (замість традиційного ухилу в 45°). При цьому по ній можна ходити, що неможливе при інших типах крівлі. Крівля з полімерпіщаної черепиці екологічно чиста, пожежнобезпечна, не нагромаджує статичну електрику і не вимагає додаткових експлуатаційних витрат: її не треба фарбувати, вона легко миється і чиститься, протягом десятиліть не вимагає ремонту.
 Полімерпіщана черепиця Івано-Франківськ
Переваги полімер-піщаної черепиці: довговічність (не менше 50 років); міцність (завдяки полімерному наповнювачеві черепиця витримує значні механічні навантаження); насиченість кольору, стійкість до вигорання на сонці (в процесі виробництва виробляється забарвлення всієї маси, з якої виготовляється черепиця, а не лише поверхневого шару); можливість створення мозаїчного даху (оскільки черепиця укладається рядами, можливо поєднувати кольори черепиці); зручність монтажу (1 м2 покриття поміщається в дев'яти плитках черепиці); простота створення обрешетування (для полімер-піщаної черепиці, завдяки підвищеній міцності і жорсткості, на відміну від інших матеріалів, не потрібне створення суцільного даху).

Чому варто замовляти полімерпіщану черепицю на Дах Центр-ІФ?

1.Ви купуєте свіжовипечену черепицю, а не складську продукцію
2.Черепиця виготовляється по голандській технології
3.Використовуються відбірні полімери
4.Німецькі високоякісні барвники
5.Повна комплектація
 
Завдяки цим властивостям полімер-піщана черепиця вже сьогодні складає помітну конкуренцію крихкішим, важчим і гігроскопічним покрівельним матеріалам. Творці цієї оригінальної крівлі замінили єднальний цемент на набагато міцніший і надійніший полімер.
Полімер-піщана черепиця володіє всіма властивостями: натуральною - довговічна, зовні ідентична з цементно-піщаною, лише має яскравіший колір, дивиться дуже нарядно і вишукано. Полімер-піщана черепиця в порівнянні з керамікою: вага полімерпіщаної черепиці зменшилася удвічі - 21 кг на м.кв., отже матеріал не вимагає посилення стропил. Полімер-піщана черепиця володіє високою удароміцністю, термін експлуатації - більше 50 років.
 Сторінка на російській мові - Полимерпесчаная черепица.

Полімер-піщана черепиця Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Львів