Опитування

Що ви шукаєте?
 

Підпокрівельні плівки і мембрани Strotex

Підпокрівельні плівки і мембрани Strotex
 
Гідроізоляційні паропроникні плівки Strotex SL PP, Strotex 110 PP призначені для додаткового захисту підпокрівельного горищного простору від проникнення води, а також для виведення водяної пари з теплоізоляції - вони паропроникні за рахунок мікроперфорації.
Strotex AC 140 - це підпокрівельна плівка, що має з одного боку спеціальний антиконденсатний шар з віскозного волокна. Зовнішня сторона забезпечує гідроізоляцію крівлі, а ніжняя вбирає в себе пару, яка згодом вивітрюється через вентиляційні зазори в області конька. Цей матеріал рекомендується застосовувати в покрівельних конструкціях з металевим покриттям (металлочерепіца). Кожен рулон містить рекомендації по монтажу плівки.
Пароізоляційні плівки Strotex SL PI, Strotex 110 PI необхідні при монтажі як плоских, так і скатних дахів з будь-якими видами покриттів. Їх функція - захищати теплоізоляційний шар від проникнення водяної пари, що утворюється у внутрішніх приміщеннях в результаті життєдіяльності людей і що піднімаються до крівлі за допомогою дифузії і конвекційного перенесення.
Strotex 110
Пароізоляційна плівка Strotex Al 90 окрім вищевказаних властивостей володіє додатково тепловідбивним ефектом, рекомендується застосовувати для облаштування мансард, у вологих приміщеннях будинку. Плівки Budfol унікальна пропозиція для українського ринку: відмінний пароізоляційний матеріал для конструкції стін, крівлі і перекриттів, створення вологовідштовхуючого шару під підлогами, паркетним настилом, захисту схилів даху під час будівельних робіт.
паробар'єр Strotex Al 90
Супердифузійна мембрана Strotex 1300 V, Strotex 1300 Basic - тришарові мембрани з високою паропроникністю (>=1700 г/м2/24 години). Мембрани прийнято називати "дихаючі" плівки, тобто плівки, які забезпечують захист утеплювача від проникнення атмосферної вологи, залишаючись в той же час практично прозорими для виходу зсередини водяної пари. Переваги - висока стійкість до ультрафіолету, міцність, відсутність необхідності наявності зазору між плівкою і утеплювачем.
 Підпокрівельні плівки і мембрани Strotex
овинка! Металізована стрічка-скотч для склеювання підпокрівельних плівок. Ідеально підгодить для паробар'єру Strotex AL 90.
Матеріал: одностороння металізована поліпропіленова стрічка.
Сфера застосування: для герметичного склеювання стиків пароізоляційних та гідроізоляційних підпокрівельних плівок з внутрішньої сторони.
Ширина: 50 мм.
Розфасовка: 50 мм. × 50 п. м./рулон.
 Металізована стрічка для склеювання підпокрівельних плівок
 
Ціни та наявність певної моделі плівок Strotex можна взнати зателефонувавши до нас в офіс.  

 Підпокрівельні плівки і мембрани Strotex Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці