Опитування

Що ви шукаєте?
 

Onduline (Ондулін)

ондулін івано-франківськ
 
Ондулін - 178 грн за лист. Виробництво Польща
Розмір листа 2м Х 0,95м.
 
 Французька фірма OFIC SA - один з найбільших світових виробників покрівельних і водостійких матеріалів, що випускає продукцію з всесвітньо відомою торгівельною маркою ONDULINE (Ондулін), заснована в 1944 році. У тому ж році засновником фірми, двадцятидев'ятирічним Гастоном Громье, недалеко від Парижа була відкрита перша фабрика по виробництву хвилястих покрівельних листів.
За свою майже сімдесятирічну історію французька компанія ONDULINE стала однією з найбільших міжнародних груп. Сьогодні до складу ONDULINE (ондулін) входять двадцять п'ять торгівельних і виробничих компаній, десять заводів по виробництву покрівельних і гідроізоляційних матеріалів. Продукція, вироблена на підприємстві ONDULINE, поставляється більш ніж в шістдесят країн світу.
Onduline івано-франківськ
Листи ОНДУЛІНА добре згинаються уздовж хвилі. При радіусі кривизни від 5 м їх можна укладати на криволінійні поверхні.
Для створення виграшного ефекту натуральної черепиці, листи ОНДУЛІН розпилюються на 50 см полоси і укладаються на обрешітку з кроком 30 см по осях.
Листи ОНДУЛІН можуть використовуватися не лише на покрівлі, але і як облицювання вертикальних поверхонь. Це може бути водонепроникний екран або створення обгороджування.
Ондулін складається з: бітума, целюлози, мінерального наповнювача, термостійкої смоли. Гарантія на таку покрівлю складає - 15 років!
Листи ОНДУЛІН фарбуються перед просоченням бітумом, що робить їх колір стійким. 

Варіанти кольорів покрівлі ОНДУЛІН

Onduline ондулін івано-франківськOnduline колірна гама
Чорний, коричневий, зелений та червоний кольори.

Відео.Правильний монтаж Ондуліна.


Основні переваги Ондуліна:
  • Низьке водопоглинення
  • Хороша стійкість до рызних погодних умов
  • Біологічна стійкість до впливу грибка, бактерій та мікроорганізмів
  • Хімічна стійкість до дії кислот і лугів
  • Стійкість до впливу промислових газів
  • Стійкість до бензину та дизпалива
  • Придатність для збору дощової води і використання її в якості питної
Ми пропонуємо Вам повноцінну покрівельну систему Ондулін, розроблену професійними фахівцями, що відповідає всім вимогам сучасного будинку. Всі необхідні аксесуари, коньки, єндови, цвяхи, пароізоляційні і гидроізоляційні плівки, вентиляція крівлі і багато іншого – все це складає покрівельну систему Ондулін.

ONDULINE (Ондулін) Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці