Опитування

Що ви шукаєте?
 

Мінеральна вата URSA (УРСА)

мінеральна вата, скловата Ursa(урса)
 
URSA — дочерне підприємство іспанського концерну URALITA GROUP, що входить в трійку лідерів будівельного ринку Європи. У своїй роботі ми спираємося на потужність і досвід транснаціональної компанії.
Компанія URSA піклується про охорону довкілля. Високоякісні ізоляційні матеріали допомагають економити енергію і знижують викид забруднюючих речовин, тобто, допомагають вирішувати задачу, яка з часом набуватиме все більшого значення.
URSA пропонує високоякісні продукти від одного виробника для всіх сегментів тепло- і звукоізоляції. Будь то житлове, цивільне або промислове будівництво, технічна ізоляція, стелі, стіни або підлоги – основні продукти з мінеральної вати і пінополістиролу URSA представляють оптимальне рішення для практично кожного завдання.
Продукти з скловати URSA створять оптимальні умови і комфортний клімат в приміщенні. Відмінні властивості мінеральної вати допоможуть зберегти тепло, уберегти від шуму, а клас НГ значно понизить ризик поширення вогню.
 мінеральна вата, скловата Ursa(урса)
 

Основні переваги скловати URSA

1. Утеплювач URSA — гігроскопічний — не вбирає вологу, завдяки своїй комірчастій, замкнутій структурі. Можна і потрібно використовувати в приміщеннях з підвищеною вологістю. При цьому ви можете значно заощадити на опаленні приміщення.
2. Скловата URSA — дуже стійкий до будь-яких навантажень і коливань температур. Йому не страшний контакт з грунтовими водами і рослинністю протягом 50 і більше років, і ви можете використовувати його в утепленні підвалів, будь-яких видів дахів, обгороджувань, і навіть в будівництві доріг. 
3.
Мінеральна вата URSA — екологічний і безпечний.  Виготовляються за німецькою технологією з високоякісної сировини. Безпечний для довкілля і людини, про що свідчать сертифікати якості.
4. Мінвата URSA - пружний, гнучкий матеріал, не дає усадки, дуже легкий для монтажу і транспортування. Ці властивості утеплювача дозволяють вмонтовувати його в найкоротші терміни, забезпечити повне прилягання до вмонтовуваної поверхні, виключити будь-які зазори.

 

 

 

 

 

Мінеральна вата URSA (УРСА)