Опитування

Що ви шукаєте?
 

Модульна металочерепиця Rokua Z-lock (закрите кріплення)

Модульна черепиця Rokua Z-lock (закрите кріплення)
 
Модульна металочерепиця ROKUA із замком Z, це унікальна металочерепиця завдяки тому, що після її монтажу - не буде видно саморізів та шурупів. Також на відміну від звичайної металочерепиці - зникає ризик потрапляння вологості в отвори кріплення саморізів у випадку тріснення резинової прокладки. Також у цілому зменшується ризик корозії такої покрівлі. Мінусом модульної металочерепиці Рокуа є те, що через її невеликі розміри на відміну від звичайної металочерепиці - розхід буде більшим за рахунок додаткових перекриттів між листами.

металочерепиця з Z замком

Технічні характеристики модульної металочерепиці Рокуа

Двохтайловий лист maxi
модульна металочерепиця двотайлова
 металочерепиця з замком Z
 
Однотайловий лист mini
модульна металочерепиця однотайлова
металочерепиця скриті замки
Схема укладки листів металочерепиці Rokua
 Схема укладки листів металочерепиці Rokuaкріплення металочерепиці Rokua
Кожен з листів модульної металочерепиці із z замком кріпиться з допомогою чотирьох саморізів. Товщина металу цієї крівлі становить 0.5 мм, а виготовляється вона з польського та німецького металу Arcelor Mittal або ThyssenKrupp
Сучасна об'ємна технологія виготовлення робить її стики непомітними. Завдяки розмірам черепиці Rokua її транспортування та монтаж значно спрощуються, також зменшується ризик пошкодження під час встановлення.
Вага двохтайлового листа 4.3 кг, однотайлового 2.6 кг. Висота хвилі - 48 мм. Форма хвилі модульної металочерепиці нагадує керамічну глиняну черепицю.
Телефонуйте нашим менеджерам для більшої інформації стосовно черепиці Rokua (Рокуа).

Модульна металочерепиця Rokua Z-lock Івано-Франківськ, Чернівці, Львів, Тернопіль