Опитування

Що ви шукаєте?
 

Англійська металочерепиця CORUS HPS від 14 Євро/м.кв.

англійська металочерепиця CORUS HPS
 
Концерн Corus Group Plc - один зі світових лідерів металургійної галузі. Заснований у 1999 р. злиттям британської British Steel і голландською Royal Hoogovens NV, концерн Corus(Корус) постачає високоякісний метал для автомобільної промисловості, суднобудування, будівництва грандіозних споруд і виробництва металочерепиці у всьому світі. Рулонна оцинкована сталь з полімерним покриттям виробництва Corus - ідеальний матеріал для виробництва металочерепиці і профнастилу.
 

Виробництво металочерепиці і профнастилу з металу Корус

Найякісніші профіля - металочерепиця та металопрофіль, в Світі виготовляються саме з металу Корус. Не дарма такі монстри по виробництву металочерепиці та профнастилу, як ПО Металіст (торгівельна марка Grandline) і Метал Профіль використовують саме цей метал для виробництва високоякісних покрівель.У 2002 році концерн Corus займав 7-е місце в світі по об'ємах сталі, що випускалася.
Спеціально розроблене покриття HPS 200, що імітує сніг дрібніше і набагато краще розподілено по поверхні, що визначає його кращі грязевідштовхувальні властивості в порівнянні з пластизольовими покриттями інших виробників.
металочерепиця CORUS HPS Ретро
 Популярність покриття Hps200 визначається комбінацією антикорозійного захисту, стійкості до ультрафіолету і стійкості до механічних пошкоджень, яку не може забезпечити жодне інше полімерне покриття оцинкованої сталі. Це є наслідком високої стійкості пластизольових покриттів до дії довкілля, в порівнянні з іншими полімерними покриттями оцинкованої сталі (за даними проведених BASF натурних випробувань).
Окрім переваги, визначеної властивостями лицьової сторони полімерного покриття, металочерепиця Корус Hps 200 має і ще декілька переваг перед іншими видами оцинкованої сталі з полімерним покриттям.
 Захисне покриття зворотної стороні - спеціальна розробка Corus, - має підвіщену опірну діію до можливого конденсату.
 покриття HPS 200металочерепиця Корус ХПС

Колірна гамма металочерепиці Corus HPS 200

 
 

Металочерепиця Corus з покриттям поліестер

Поліестер - найпоширеніший в Україні вид полімерного покриття оцинкованої сталі. Популярність поліестера визначається поєднанням приємного зовнішнього вигляду і прийнятної ціни. При цьому, за оцінкою компанії Becker Industrial Coatings, найважливіший чинник, що визначає корозійну стійкість і, відповідно, довговічність оцинкованої сталі з покриттям поліестер - шар цинку.
Металочерепиця з покриттям поліестер виробництва Corus (Великобританія) має шар цинку 275 г/м2. Шар цинку 275 г/м2 (1 клас) в порівнянні з шаром цинку 180 г/м2 (2 клас) збільшує довговічність виробу в середньому на 5-7 років, залежно від умов експлуатації.
 
 

Англійська металочерепиця CORUS HPS Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль