Опитування

Що ви шукаєте?
 

Шведська металочерепиця SSAB

 Шведська металочерепиця SSAB
Новинка - шведська матова черепиця з гарантією 10 років, та вмістом цинку 275 г/м.кв.
Сталь SSAB Prelaq Nova підходить для виготовлення зовнішніх будівельних елементів: профільованих сталевих листів для монтажу крівлі (металочерепиця, покрівельний профнастил (металопрофіль)) і обробки стін(стінний профнастил), стінних збірних панелей, стінної і покрівельної арматури, сталевих листів черепиці. Матеріал Prelaq Nova використовується, як в нормальному середовищі, так і в промислових зонах і в приморських районах.
Металочерепиця Prelaq Nova випускається з двома типами поверхневої обробки: стандартний (Prelaq Nova) і матовий (Prelaq Nova Matt). Вони відрізняються лише зовнішнім виглядом.
Шведська металочерепиця SSAB ретро
Загальна товщина покриття металочерепиці Prelaq Nova складає 50 мкм. Така товщина оптимальна з точки зору зносостійкості, погодостойкості і витрати ресурсів. В порівнянні із стандартним поліестером, воно менш схильне до механічних пошкоджень (наприклад, при пересуванні по ньому під час монтажу крівлі і догляді за нею) і стійкіше до інших чинників, для захисту від яких призначено покриття дахів. Таке покриття відмінно зберігає свій блиск і колір, і добре захищає металочерепицю від корозії.
Зворотна сторона аркуша шведської металочерепиці SSAB покрита шаром епоксидної фарби сірого кольору. На зворотному боці також вказані назва продукції і дата виготовлення.
Шведська металочерепиця SSAB монтерей
Покриття Prelaq Nova наноситься на горячеоцинковані сталеві листи по  EN 10326 або EN 10327, ваговий клас цинку яких Z 275 або Z 350.
 Стійкість Prelaq Nova до корозії перевіряється на постійній основі шляхом випробування зразків поза приміщенням в агресивному морському і промисловому середовищі.  Prelaq Nova відноситься до категорії корозійного захисту RC 4 по ENV 10169-2.
При використанні в приміщенні Prelaq Nova відповідає категорії вологості CPI 5 і категорії довкілля A 4 по EN 10169-3:2003.  Матеріал не слід зберігати або вмонтовувати поблизу вологих або агресивних матеріалів, в місцях, в яких сталевий аркуш схильний до дії сильних миючих засобів, а також в приміщеннях для утримання тварин.
Дане покриття металочерепиці і профнастилу, як правило, стійке до дії хімікатів. Але існують декілька виключень – наприклад, деякі органічні розчинники, серед них ароматичні з'єднання, кетон і хлоровані вуглеводні.
Prelaq Nova
Компанія SSAB Tunnplat враховує і успішно відповідає критеріям захисту довкілля. Досягнуті результати приведені в звітах, які пред'являються в державні інспекції. SSAB Tunnplat прикладає всі зусилля для того, щоб створювані технології і продукція, що випускається, були безпечні для довкілля і придатні для безпечної переробки. SSAB Tunnplat має екологічний сертифікат по ISO 14001.
 

Металочерепиця SSAB Prelaq Nova Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці