Опитування

Що ви шукаєте?
 

Керамічна та цементно-піщана черепиця Braas
Керамічна та цементно-піщана черепиця Braas

Керамічна черепиця Браас Рубін 9V від 12 Євро за м.кв!!!
Цементно-піщана черепиця BRAAS Франкфуртська від 7.99 Євро за м.кв!!!
При замовленні повної комплектації даху, на водостічну систему BRAAS додаткова знижка!
 
 Натуральна черепиця Braas - з'явилась на ринку України з 1998 року, і зарекомендувала себе як продукт високої якості.
Керамічна черепиця - один із самих відомих покрівельних матеріалів, який витримав всі випробування часом. В теперешній час, завдяки використанню нових менш затратних технологій, можна спостерігати друге народження черепиці. На рівні з влесне натуральною керамічною (глиняною) черепицею, на рину з'явились нові зразки точного вигляду керамічних плиток із цементу та піску - цементно-піщана черепиця.
 Цементно-піщана черепиця BRAAS - так само, як і керамічна черепиця, являється натуральним та екологічно-чистим покрівельним матеріалом. У склад цементно-піщаної черепиці входить природний кварцовий цемент та пісок. При змішуванні піска з цементом і водою в результаті кристалізації получається бетон - штучний камінь, якому можна довіряти, як і природньому каменю. Для окраски використовується пігмент - окис заліза. Таким чином у складі цементно-піщаної черепиці знаходяться тільки екологічно-чисті та безпечні компоненти.
 керамічна натуральна черепиця braasbraasкерамічна черепиця braasнатуральна черепиця braas
Покрівля з сучасної черепиці не потребує додаткового догляду та ремонту на протязі 100 років. Керамічна черепиця Braas (Браас) - це та черепиця, затрати на експлуатацію котрої мінімальні. Цементно-піщана черепиця braas - повільно нагрівається під сонцем і повільно віддає своє тепло, що утворює сприятливий клімат у мансардному приміщені. Цементно-піщана черепиця не накоплює статичну електрику, стійка до біологічного впливу, не піддається впливу сонячної радіації та хімічних активних речовин.
 Натуральна черепиця - самий давній, найпоширеніший і найбільш-спотребований у всьому світі покрівельний матеріал. Керамічна черепиця - це крівля яка може надійно захистити та прикрасити любий дах під скатним дахом.А вибір моделей та кольорів які представлені на ринку України, дозволяє задовільнити смаки і бажання найвибагливіших клієнтів.
 Нижче показані зразки продукції Braas.

Керамічна натуральна чарепиця Браас.

керамічна натуральна braas - (Rubin 13V) Рубін 13V - покращена версія попередниці черепиці "Рубін", збагачена багатьма нововведеними рішеннями. Чудова високопрофільна пазова модель, яка не виходить з моди.
Крок обрешітки: 330-360 мм
Розмір черепиці:275х435
Середня ширина покриття: приблизно 224 мм
Розхід на 1 м2: 12,4 – 13,5 штук
Вага однієї штуки: около 3,2 кг
Рекомендований кут нахилу даху: від 16°
Натуральна 
      червона
 черепиця Braas Rubin 13V червона
Ангобована
       мідна              коричнева          чорна
черепиця Braas Rubin 13V мідначерепиця Braas Rubin 13V коричневачерепиця Braas Rubin 13V чорна
Глазурована
        тек                вишневий          каштановий        чорний
черепиця Braas Rubin 13V глазурована Текчерепиця Braas Rubin 13V глазурована вишневийчерепиця Braas Rubin 13V глазурована каштанчерепиця Braas Rubin 13V глазурована чорний
Топ-глазур
   кришталево-      діамантово-        діамантово-      діамантово-
     чорний              зелений              чорний             синій
 
черепиця Rubin 13V БраасRubin 13V Браас
 
керамічна натуральна braas - (Granat 13V) Гранат 13V - це найдавніша профільна черепиця, котру називають ще фальцьованою з подвійною ґарою (жолобком). Granat , має подвійні замки, що збільшують певність щільнішого покриття даху.
Розмір черепіці: 430-255мм
Середня ширина покриття: 215мм
Розхід на 1 м2: 13 штук
Вага однієї штуки: близько 3,6 кг
Крок обрешітки:  36см
Braas Granat 13VЧерепиця Granat 13V
 
керамічна натуральна braas Opal - (Opal) Опал, у своїй класичній формі ОраІ (Опал) одна з найпопулярніших віддавна плоских черепиць. Скрізь відомі методи покриття цією черепицею: „вінцем" і „лускою".
Розмір черепіці: 380-180мм
Середня ширина покриття: 180мм
Розхід на 1 м2: 34 штук
Вага однієї штуки: близько 1,8 кг
Крок обрешітки:  14,5-16,5 см
керамічна черепиця braas Opal braas Opal
 
керамічна натуральна braas - (Amber 12V) Амбер 12V - ми часто говоримо :"Класика не підвладна часу" .Саме це можна сказати про "Амбер", прекрасну низькопрофільну модель, що виробляється на заводі Моньє у Польщі.
Розмір черепиці: 360х 330мм
Потреба на кв.м: ≈ 12,4-13,5 шт
Крок лат: ≈ 364 мм
Корисна ширина: 225 мм
Можливий кут: 16 – 90°
Рекомендований кут нахилу: 22°
 червоний         мідний         коричневий      чорний
 керамічна натуральна черепиця braas амбер 12в      braas amber 12V      натуральна braas amber 12 коричнева      braas amber 12v
натуральна черепиця Amber 12VAmber 12V
 
керамічна натуральна braas - (Rubin 9V) Рубін 9 V -  це крупноформатна версія добре відомої та популярної моделі "Рубін". В ній втілилися сувора класика, непідвладна часу, і збільшений розмір.
Розмір черепиці: 472 х 313 мм
Потреба на кв.м: 9,4 –10,1 шт
Крок лат: 370 –400 мм
Корисна ширина: 267 мм
Можливий кут: 10 – 90°
Рекомендований кут нахилу: 16° 
 BRAAS Rubin 9VБраас Рубін 9В
 
керамічна натуральна braas ізумруд смарагд браас - Смарагд (Ізумруд) - ідеальний вибір для всіх хто живе за власним стилем. Своїми елегантними кольорами та незвичною ромбоподібною формою, вона надасть вашому будинку виразний та індивідуальний вигляд. Керамічна черепиця браас ізумруд, просто унікальна по своїй формі а також по зовнішньому вигляду, котрий викликає така покрівля. Вона випускається в 5-ти кольорах - антрацит, каштан, тек, діамантово-синій та кришталево-чорний. Розхід такої черепиці - 12,5 шт./м.кв.
керамічна натуральна braas ізумруд смарагд брааскерамічна натуральна braas ізумруд смарагд браас
 
керамічна натуральна braas topaz топаз браас - Топаз (Topaz) - елегантність топаза виявляється внаслідок його розумного і стриманого стилю. Результат такої крівлі - будинок справляє однорідне та гармонічне враження. Керамічна черепиця браас топаз - це так звана черепиця-реформатор, яка надає благородний вигляд як новим так істарим будівлям. Розхід Топаз 13V - 12.8 шт./м.кв.
керамічна натуральна braas topaz топаз брааскерамічна натуральна braas topaz топаз браас

Цементно-піщана черепиця Braas.

цементно-піщана натуральна braas - (Frankfurt) Франкфурт LUMINO або Cisar - Класична модель черепиці, не піддана впливу моди. Надійна, перевірена часом. Має декілька кольорів та найповніший ряд добірних елементів.
Розмір черепиці: 420 х 330 мм
Потреба на кв.м: ≈10 шт
Крок лат: 312 ... 345 мм
Корисна ширина: 300 мм
Можливий кут: 10° – 90°
Рекомендований кут нахилу: 22–60°
Frankfurt-lumino
     червоний            графіт           коричневий
Франкфурт LUMINO червонийФранкфурт LUMINO графіт
 Braas Frankfurt CISAR (Цісар)
 CISAR - новітнє покриття цементно-піщаної черепиці. Черепиця з покриттям цісар є ідеально-рівною, та нагадує керамічну черепицю у глазурованому покритті.
Braas cisar чорна Браас цісар графітBraas Cisar червонаBraas Cisar коричнева
цементно-піщана черепиця Braas Frankfurt-luminoBraas Frankfurt-lumino
 
Braas Дабл S  - Braas Дабл S - така черепиця володіє надзвичайно гарною асиметричною формою, що відрізняє її від інших звичних моделей. Така цементно-піщана черепицявкрита новітнім потрійним покриттям CISAR (Цісар), що зменшує ймовірність появи моху. Виготовляється така модель у червоному, каштановому, коричневому таграфітовому кольорах.
Розмір черепиці: 420 х 330 мм
Потреба на кв.м: ≈10 шт
Крок лат: 312 ... 345 мм
Корисна ширина: 300 мм
Вага - 43 кг./м.кв.
Рекомендований кут нахилу: 22–60°
Braas Дабл S кольори
Braas Dubl S ЦПЧ Braas Dubl S
 
цементно-піщана натуральна braas (Taunus) ТАУНАС - (Taunus) ТАУНАС - Дуже стильний зовнішній вигляд досягається за допомогою елегантності та ширини хвилі. Справжня якість та краса гідні наслідування!
Розмір черепиці: 420 х 330 мм
Потреба на кв.м: ≈10 шт
Крок лат: 312 ... 345 мм
Корисна ширина: 300 мм
Можливий кут: 10 – 90°
Рекомендований кут нахилу: 22 – 60°
Taunas-lumino
  червоний         синяво-чорний     коричневий
         
цементно-піщана черепиця ТАУНАС  черепиця ТАУНАС

BRAMAC=BRAAS

цементно-піщана натуральна Адрія Bramac - Адрія Bramac- ця ексклюзивна високопрофільна черепиця без сумніву стане улюбленою для багатьох її власників. Вона відрізняється красивою хвилею, високим профілем, гранульованою фактурою поверхні та строкатістю барвів.
Розмір черепиці: 420х330 мм
Ширина покриття середня ширина покриття 1115:300 мм
Кут нахилу даху можливий – 10°–70°; оптимальний – 22°–60°
Віддаль між латами 312...345 мм (залежно від кута нахилу даху)
Потреба на м2 приблизно 10 шт.
Вага прибл. 4,6 кг/шт.
Гарантія виробника 30 років
   червоний          коричневий     осінньо-золотий
              
цементно-піщана черепиця Адрія Bramacнатуральна черепиця Адрія Bramac
 
braas tegalit - Tegalit (Тегаліт) модна уЄвропі цементно-піщана черепиці плоскої форми у покритті Прттегон (Protegon). Черепиця Тегаліт поставляється в Україну в чотирьох кольорах - червоний, коричневий, сірий та графітовий.
Braas Tegalit кольори
Braas Tegalit ProtegonБраас тегаліт протегон площина
 
 
Дахи з черепиці BRAAS мають більшу вагу ніж дахи з інших, більш «легких» покрівельних матеріалів. Але ж у випадку сильних буревіїв, її більша вага надає природну перевагу, черепицю не зірве та не віднесе, як дахи з металу. Кожна окрема черепиця braas має однаковий розмір. Точність геометрії нашої черепиці гарантована, а стало бути, на відміну від дешевої глиняної черепиці, черепиця Braas (Браас) укладається легко і швидко. Вашим покрівельникам не потрібно витрачати час, на те щоб, покласти її в замок. Вартість цементно-піщаної черепиці Braas цілком порівнянна по вартості з різноманітними видами інших покрівельних систем з металу або бітуму, запропонованих на ринку України. Однак черепиця даного виробникамає найкраще співвідношення якість-ціна та найбільший строк використання за таку ж ціну. Компанія пропонує своїм клієнтам можливість консультацій з питань вибору черепиці та технології виконання даху – від проекту до його виконування. Кваліфіковані та професійні технічні консультанти готові надати допомогу Вам не тільки на етапі покупки, але й під час монтажу Вашого даху.
Про наявність продукції BRAAS - взнавайте у наших менеджерів, за адресою вказаною у розділі контакти.

Керамічна черепиця Braas Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Львів