Опитування

Що ви шукаєте?
 

Керамічна черепиця Tondach (Тондах)

Керамічна  черепиця Tondach
 
Керамічна  черепиця Tondach (тондах) - дивовижний матеріал, здатний прикрасити і додати «родзинку» будь-якій будові. Це елітний і престижний матеріал, естетична привабливість якого з часом залишається незмінною. Витонченість форми, колір і фактура керамічної черепиці, експлуатаційна надійність і неперевершена довговічність роблять її недосяжним зразком для наслідування.  Народжена із землі, води, повітря і вогню, вона на протязі вже багатьох століть дарить затишок і комфорт всім тим, хто живе під дахом, виконаним з цього матеріалу.
 натуральна черепиця Tondach
Керамічна натуральна черепиця Tondach - це екологічно чистий природний матеріал, що позитивно впливає на здоров'я людини. Рекордна довговічність гарантує надійні інвестиції в майбутнє.  Висока морозостійкість дозволяє застосовувати керамічну черепицю tondach в будь-яких кліматичних умовах. Вона пожежобезпечна, тобто не горить, на відміну від більшості покрівельних матеріалів.
Надзвичайно стійка і до агресивного середовища, а також до дії сонячних променів (Уф-променів), що забезпечує дуже важливу стійкість кольору покрівельного покриття. Інакше кажучи – керамічна черепиця тондах з часом не вигоряє. Вона володіє високою шумоізоляцією і не нагромаджує небезпечну для здоров'я статичну напругу. Через низьку теплопровідність влітку під такою крівлею прохолодно, а взимку тепло. Масивність матеріалу створює міцний і надійний захист від зовнішніх дій.
 

Асортимент керамічної черепиці Tondach (Тондах)

 
Tondach Румба
Керамічна  черепиця Tondach
Керамічна черепиця Тондах Румба, завдяки великому розміру, економить роботу покрівельника - дає можливість зробити простішою і швидкого процес укладання черепиці, а також економить пиломатеріали.
 
Tondach Граніце 11
натуральна черепиця Tondach
Керамічна черепиця Тондах Граніце 11 є великоформатною черепицею, яка знаходиться в гармонії з довкіллям. Цікавий зовнішній вигляд і використання глазурі "Амадеус" надають замовникові можливість покрити дах свого будинку із застосуванням найсміливіших рішень.
 
Tondach Бобрівка
Tondach
Самий ексклюзивний варіант черепиці із закругленою формою. Черепиця Тондах Бобрівка дасть можливість створювати неповторні крівлі.
 
Tondach Фальцева Бобрівка
Tondach тондах 
Елегантне і одночасно доступне за ціною рішення для тих, хто хоче покрівлю типу бобрівка. Бічний замок полегшує монтаж і цим економить пиломатеріали. Менша витрата черепиці на м.кв. зменшує вагу повної крівлі.
 
Tondach Сулм
тондах
Можливість пересування черепиці на 3 см полегшує монтаж, економить пиломатеріали. Черепиця Тондах Сулм личить для будинків з низьким нахилом крівлі, вже від 12°. Цікаві колірні поверхневі обробки привернуть увагу навіть найвибагливішого замовника.
 
 Tondach Мулде
Приваблива форма черепиці Мулде створює на покрівлі прості лінії. Можливість пересування черепиці понад 6 см полегшує монтаж, економить пиломатеріали. Підходить як для новобудов так і для реконструкції.
 
Tondach Венера
Tondach venera
Завдяки новим технологіям обробки черепиці на високому рівні збільшена міцність і довговічність - мінімум 80-100 років без якого або догляду. Продіумана система подвійного замку - забезпечить швидке відведення води і допомагає захистити будівлю від вологості і пилу.
 
Tondach Французька
Tondach Івано-Франківськ
Керамічна черепиця, яка личить для всіх видів споруд. Глибокі водовідвідні жолоби дають можливість використання вже від кута нахилу даху 20°. Цікаві види поверхневих обробок пропонує черепиця Тондах Французька.
 
 Tondach Фігаро
Tondach Львів
Модна проста форма черепиці Фігаро приверне увагу кожного замовника. Гладка поверхнева обробка утворює на покрівлі закінчений вигляд. Низька витрата на м.кв. полегшує покриття даху.
 
 Tondach Твіст
Tondach Тернопіль
Керамічна черепиця Тондах Твіст, завдяки великому розміру, економить роботу покрівельника - дає можливість спростити укладання черепиці, а також економить пиломатеріали.
 
 
На нашому сайті представлений не весь модельний ряд натуральної керамічної черепиці Tondach. Якщо Вас цікавить будь-яка інша модель черепиці данного виробника - звертайтесь за контактами до наших менеджерів. З кожним клієнтом ми працюємо в індивідуальному порядку, а тому запропонуємо Вам найкращу ціну на всю продукцію Тондах.
 

Керамічна черепиця Tondach (Тондах) Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Львів