Опитування

Що ви шукаєте?
 

Цементно-піщана черепиця EURONIT

Цементно-піщана черепиця EURONIT
 
ТОВ «Euronit» існує на польському ринку з 1998 р. Є частиною міжнародного концерну «Etex Group», заснованого в 1905 р. в Бельгії. Впродовж всього двадцятого століття організація розросталась, приймаючи до своїх лав виробників будматеріалів зі всього світу. В даний час об'єднує 70 фірм з 30 країн світу, в яких працює більше 12 000 фахівців, і є одним з найбільших світових концернів в будівельній галузі.
Головною метою підприємства є виробництво і продаж черепиці на території Польщі. Пропозиція фірми включає цементну черепицю, покрівельні плитки з фіброцемента, керамічну черепицю і фасадні плити з фіброцемента.
Цементно-піщана черепиця Euronit виконує подібні функції, як інші важкі покрівельні матеріали. Окрім основних експлуатаційних функцій, таких як забезпечення захисту і безпеки жителям будинків та відведення води і снігу з поверхні дахів, вона повинна виконувати також естетичні функції. Повинна забезпечувати власникам будинків комфорт, тепло і безпеку. Форма черепиці має величезне значення для естетики всієї будівлі, характер якої відображає саме крівля.
 
Черепиця Euronit запроектована так, щоб її форма відображала унікальні новаторські конструкторські рішення, які підвищують її експлуатаційні якості.
Спільно з лабораторією розроблений спеціальний склад акрилової фарби, завдяки якому удалося досягти необхідні фізико-хімічні властивості. Оптимальне згущування фарби дозволило отримати високоякісне покриття поверхні із збереженням технологічних норм, що стосуються відповідної товщини покриття.
Завдяки застосуванню спеціальної акрилової фарби HDS (high density surface= покриття з ущільненою структурою) поверхня черепиці характеризується більш гладкою і герметичною поверхнею, стійким забарвленням і менше піддається забрудненню. В результаті черепиця залишається довше чистою, оскільки всі осідання стікають з дощовою водою.
 

Види натуральної черепиці Euronit

 Euronit PROFIL-SEuronit PROFIL-S - це класична цементно-піщана черепиця характерної форми, що нагадує хвилі. Найцікавіший ефект можна отримати використовуючи Euronit PROFIL-S на великих горизонтальних скатах. Черепиця Euronit PROFIL-S це неповторна краса, легкість і динамізм.
 
Технічна характеристика.
Mатеріал: пофарбований в масі збагачений бетон, покритий двома шарами спеціальної густої акрилової фарби HDS, завдяки якій черепиця має гладшу поверхню, стійке забарвлення і менше піддається забрудненню.
Розмір: 334 х 420 мм.
Вага: 4.5 кг/шт.
Висота профілю: 31 мм.
 
 
 
 
Еuronit EkstraЕuronit Ekstra - це традиційна черепиця, яка характеризується двома симетричними опуклостями. Ідеально личить для дахів з невеликими поверхнями, розташованими під різними кутами. Черепиця Euronit Ekstra це традиція, елегантність і простота форми.
 
Технічна характеристика.
Mатеріал: Забарвлений в масі збагачений бетон, покритий двома шарами спеціальної густої акрилової фарби HDS, завдяки якій черепиця має гладшу поверхню, стійке забарвлення і менше піддається забрудненню.
 
Розмір: 334 х 420 мм.
Вага: 4.5 кг/шт.
Висота профілю: 32,5 мм.
 
 
 
 На рахунок наявності цементно-піщаної черепиці Євроніт можна дізнатись за телефонами які вказані у розділі контакти. Також нагадуємо що для кожного клієнта діє персональна знижка.
 

Натуральна черепиця Euronit Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Львів