Опитування

Що ви шукаєте?
 

Цементно-піщана черепиця Аляска

Цементно-піщана черепиця Аляска
 
В останні десятиліття в Україну на ринок вводилися нові покрівельні матеріали, які були покликані зовні імітувати натуральну черепицю і бути більш дешевої її альтернативою. На сьогоднішній день ситуація змінилася, і натуральна черепиця відновила втрачені позиції. Важливу роль у цьому процесі відігравало поступове усвідомлення Інвестором неперевершеності традиційних натуральних покрівельних матеріалів.Черепи
Цементно-піщана черепиця Аляска

Цементно-піщана черепиця Аляска це:

  • Престиж і Шляхетність - Безліч шедеврів європейської архітектури втілені із застосуванням натуральної цементно-піщаної черепиці.
  • Надійність і Довговічність - Перевірено на протязі століть кліматом європейського континенту: від суворих умов Скандинавії до спекотного клімату Середземномор'я.
  • Натуральність і Екологічність - Застосування лише натуральних природних матеріалів гарантує абсолютну безпеку при експлуатації.
  • Унікальність Характеристик - Відмінні показники по всіх значущим технічним параметрам: теплопровідності, звукоізоляції, морозостійкості, термостійкості і стійкості до агресивних середовищ.
  • Доступність - Зумовлена відсутністю у виробничому циклі великих енерговитрат, а також нафтопродуктів і металів, істотно дорожчають останнім часом.
Модельний ряд цементно-піщаної черепиці Аляска

 

    Натуральна черепиця Аляска    Цементно-піщана черепиця Аляска Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці