Опитування

Що ви шукаєте?
 

Димоходи Schiedel (Шидель)

Димоходи Schiedel Івано-Франківськ
Димарі Schiedel - це Ваша безпека, комфорт і незалежність.
Головним напрямом діяльності компанії Schiedel (шидель) є виробництво димарів з кераміки. Гарантія на димарі Schiedel складає 30 років. Керамічні димарі компанії Schiedel недорогі, довговічні, займають мало місця, складаються з невеликої кількості елементів і їх легко обслуговувати.
UNI - універсальна димохідна система з серцем з кераміки.
Нова геометрія димаря забезпечує його провітрювання і ще більший захист від утворення патьоків.  Керамічні димарі нового покоління стійкі до дії вологи, кислоти, димових газів і підходять до всіх видів палива.
 Тришарова конструкція, надійна і безпечна.  Димохідна система Schiedel UNI складається з трьох доповнюючих один одного системних компонентів:
1).Високоякісної внутрішньої керамічної труби з оптимальними властивостями матеріалу, що забезпечує надійну експлуатацію.   
2).Відмінно підігнаних ізоляційних плит з високоякісними ізоляційними властивостями.
3).Кам'яних оболонок з легкого бетону, точно відповідних заданим розмірам, і що має оптимальний перетин каналів провітрювання.
 Димарі Schiedel Івано-Франківськ
Schiedel Kerastar тришарова димохідна система для установки вже в побудованому будинку. Нержавіюча сталь зовні - кераміка усередині. Внутрішня труба виготовлена з високоякісної кераміки. Профільована труба Schiedel гарантує блискучі експлуатаційні характеристики, оскільки стійка до прогорання, дії корозії і кислот.Теплоізоляція складається з високоякісного мінерального волокна (завтовшки 60мм), яке володіє винятковими ізоляційними властивостями. Жодних містків холоду, оскільки теплоізоляція охоплює трубу цілком. Зовнішня оболонка виконана з неіржавіючої сталі (1.4301). Нержавіюча зовнішня оболонка забезпечує надійність, стабільність, має ефектний зовнішній вигляд.
Schiedel Kerastar
 Schiedel Quadro – спеціальна димохідна система для індивідуальних газових котлів в багатоповерхових будівлях (поквартирне опалення).
Підведення повітря для процесу горіння в топку казана здійснюється безпосередньо з атмосфери через інтегрований в конструкцію димаря вентиляційний канал. Димохідна система Schiedel Quadro робить можливою експлуатацію газових котлів в режимі, незалежному від повітря приміщення і одночасно виключає проблеми згоряння палива при щільних віконних і дверних конструкціях.
Schiedel Quadro
Димохідні системи Schiedel ідеально поєднуються з покрівельною системою BRAAS, забезпечуючи естетичний весняний вигляд даху і безпечне використання камінів та печей.  Гарантія на димарі Schiedel складає 30 років.

Димоходи Schiedel Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці