Опитування

Що ви шукаєте?
 

Автоматика для гаражних, розпашних та відкатних воріт. Шлагбауми.

(096) - 84 -38 -067
Акційні ціни на автоматику для розпашних та відкатних воріт Delma!
За порівняно недовгий термін автоматичні ворота з атрибуту розкоші перетворилися на зручний предмет необхідності. Сьогодні ворота - це професійне рішення будь-яких задач, пов'язаних із забезпеченням зручного доступу  на коттеджну ділянку, на закриті території і в промислові приміщення. Тому і ворота, і автоматика для воріт повинні відповідати жорстким вимогам по надійності, безпеці і дизайну.

      Наша фірма пропонує до Вашої уваги широкий асортимент продукції: автоматичні механізми з дистанційним управлінням для воріт, брам, дверей та хвірток різноманітних модифікацій відомих світових виробників. У нас можна придбати автоматику для гаражних, відкатних та розпашних воріт (мотори для воріт) за доступною ціною. Автоматичні ворота це дуже зручно. В комплекті автоматики йдуть пульти, які можна встановити у свому автомобілі, що дає змогу не виходячи з авто відкрити та закрити ворота. Для більшого діапазону радіосигналу додатково можна встановити антену до автоматики.

       Також ми надаємо повний комплекс послуг з їх комплектації, монтажу сервісного обслуговування автоматичних воріт. В основі наших взаємин з Клієнтом лежить прагнення до рівноправної і взаємовигідної співпраці. Наша автоматика для відкатних та розпашних воріт - це економія ваших коштів та часу.
Автоматика Delma для відкатних та розпашних воріт.
 
                              Автоматика DoorHan                                                     Автоматика Faac
                           
Хочемо на ваш вибір запропонувати електромеханічні приводи відомих світових виробників  DoorHan (Росія)  та  Faac (Італія) призначені для автоматизації :
-   відкатних та розпашних вїзних воріт,
-   гаражних секційних воріт
-   промислових воріт,
-   парковочних площадок ,
-   шлагбаумів.
Автоматика для гаражних та відкатних воріт, шлагбауми ціна Івано-Франківськ, Тернопіль, Чернівці, Хмельницький, Ужгород, Львів

Відео - автоматика Doorhan

 
Також хочемо наголосити що ми є офіційними імпортерами італійської автоматики для воріт Delma (Делма). А це дозволить Вам суттєво зекономити кошти.
 Ціни на мотори та автоматику для воріт, ролет та шлагбауми можна дізнатись зателефонувавши нашим менеджерам.
Ми здійснюємо продаж нашої продукції не тільки в Івано-Франківську, а ще й у таких містах, як - Тернопіль, Чернівці, Львів, Ужгород, Хмельницький.
Сторінка на російській - автоматика для ворот.
 
(096) - 84 -38 -067

Автоматика для гаражних та відкатних воріт. Автоматичні ворота.